Adrenalina - Facet

Nie zapłacił za hotel, uciekł i utknął na kablach telefonicznych... Nagranie bije rekordy! [WIDEO]

2017-10-05 09:56:52

Ludzka wyobraźnia nie ma momentami granic. Tak samo, jak chęć oszukania drugiej osoby. Do niecodziennego zdarzenia doszło niedawno w Chinach. Mieszkaniec tego pięknego kraju postanowił skorzystać z hotelu, który znajduje się w Kuejczou. Mężczyzna jednak nie miał zamiaru płacić za nocleg. Pomysłowy klient hotelu wpadł na genialny pomysł, aby uciec z hotelu przez...kable telefoniczne. Nie spodziewał się jednak, że dalszy ciąg wydarzeń nie będzie dla niego już taki kolorowy.

Nie zapłacił za hotel, uciekł i utknąl na kablach telefonicznych... Nagranie bije rekordy! [WIDEO]

Uciekł z hotelu przez kable telefoniczne
Mężczyzna miał w całym zdarzeniu dużo szczęścia. Jako, że pokój hotelowy znajdował się na prawie dwudziestym piętrze, jego ucieczka nie była wcale łatwa. Zaplątanie się w kable telefoniczne, które sięgały 60-ciu metrów nad ziemią mogło skończyć się prawdziwą tragedią. Oszusta jednak udało się uratować dzięki specjalistycznym służbom ratunkowym. Jednak jego powrót na ziemię nie był nagrodzony oklaskami, a kajdankami, które pojawiły się na rękach mężczyzny.

gol

fot. screen YT

Słowa kluczowe: Kuejczou, Chiny, Chińczyk, oszustwo, hotelarstwo
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Podniebne marzenia moÅźliwe do speÅ‚nienia (http://warszawa.dlastudenta.pl/) Podniebne marzenia moÅźliwe do speÅ‚nienia
Podniebne marzenia możliwe do spełnienia Wrocław

O ile strach przed skokiem spadochronowym może czynić dla nas ten wyczyn nieosiągalnym, o tyle lot w tunelu aerodynamicznym nie powinien nikogo przerażać.

Polecamy
Żołnierze amerykańscy o prawdziwym obliczu wojny
Żołnierze amerykańscy o prawdziwym obliczu wojny

Przeczytaj, jak różniła się ich wizja od rzeczywistości.

Ludzie tratowali się na otwarciu galerii handlowej! Zobaczcie szokujący filmik! [WIDEO]
Ludzie tratowali się na otwarciu galerii handlowej! Zobaczcie szokujący filmik! [WIDEO]

Ludzie dosłownie tratowali się nawzajem, rozwalając przy tym nawet metalowe płoty, które miały uniemożliwić przechodzenie w niedozwolonych miejscach

Ostatnio dodane
Kupony i kody rabatowe
Konkurs Ziaja