Adrenalina - Facet

Pierwsza w Polsce gala sportów walki w Operze

2014-09-23 10:24:10

Mamy ogromny zaszczyt poinformować wszystkich fanów sportów walki, Muay Thai, Kickboxingu i MMA, iż na polskiej scenie Sztuk Walki pojawia się właśnie nowy podmiot, jakim jest organizacja East Side Fight (ESF), która w dniu 15 listopada 2014 w Białymstoku, przeprowadzi swój pierwszy event.

To całkowicie nowy projekt mający za zadanie promocję Wschodniej Polski poprzez imprezy Sportów Walki na najwyższym sportowym poziomie, oraz w bardzo ekskluzywnym, międzynarodowym wydaniu.

Za pośrednictwem elitarnych wydarzeń sportowych organizacja East Side Fight zamierza stworzyć platformę i dać możliwości rozwoju sportowcom, trenerom, działaczom i klubom sportowym ze Wschodniej Polski w ramach swojego projektu. Na jego czele stoi pomysłodawca i zarazem pierwszy polski mistrz świata Karate Kyokushin z Japonii, Piotr Sawicki. Najbardziej utytułowany polski mistrz Karate wraz ze stowarzyszeniem SCK (Sport Club Karate) zamierza mocno ożywić scenę polskich Sportów walki w ramach tego projektu i warto wesprzeć to przedsięwzięcie.

Wielkie wyzwania i projekty wymagają wielkiej areny i taką, bez wątpienia, Białystok posiada. Będzie nią gmach najnowocześniejszej w tej części Europy - Opery i Filharmonii Podlaskiej, który znajduje się w centrum Białegostoku, przy ulicy Odeskej 1. Na ten jeden dzień Europejskie Centrum Sztuki, jak nazywany jest też obiekt, stanie się Europejskim Centrum Sztuk Walki. Program gali wypełnią międzynarodowe pojedynki i kapitalne pokazy umiejętności mistrzów Karate, Judo, Aikido i Wushu.

W pojedynkach widzowie obejrzą najlepszych zawodników z regionu podlaskiego, Białegostoku czy wschodniej Polski w konfrontacji z rywalami z zagranicy. To już pewne, iż do walk wyjdą mistrzowie świata, Europy i Polski jak utytułowany mistrz Muay Thai i K-1, Bartosz Botwina z Husarza Białystok. Kobiece Muay Thai reprezentować będzie mistrzyni świata WMF, Judyta Niepogoda z Gladiatora Siedlce. Kolejnym zawodnikiem jaki zawsze godnie reprezentował stolicę wschodniej Polski, będzie Radosław Rydzewski - medalista mistrzostw świata i Europy a także wielokrotny mistrz Polski w formule K-1.

Podczas gali nie zabraknie także młodych perspektywicznych zawodników ze Wschodniej Polski. Formułę MMA reprezentować będzie Piotr Kalenik z Valetudo Białystok i Maciej Michalczuk z SCK Białystok. Widowiskowe ciężkie K-1 widzowie zobaczą w wykonaniu reprezentującego Humana Białystok dwumetrowego Tomasza Klimiuka. Organizator zaprosił także do współpracy mistrza świata Muay Thai, Filipa Rządka z Kalisza i reprezentującego w MMA, Kaiser Team Olsztyn, Przemysława Zbiciaka.

To tylko wstępna zapowiedź świetnie rokującego projektu East Side Fight, do którego zostanie dołożona fantastyczna oprawa. Gra świateł, muzyka, pokazy i oczywiście świetne walki to to na co kibice bez namysłu powinni zarezerwować czas w sobotę 15-go listopada i udać się do Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku przy ulicy Odeskej 1. Serdecznie zapraszamy i polecamy! Po raz pierwszy w Polsce! Po praz pierwszy na Podlasiu! Po raz pierwszy w Operze!

ip

Słowa kluczowe: east side fight białystok sporty walki muay thai
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Camping dla wygodnickich: Na czym polega „Glamping”?
Camping dla wygodnickich: Na czym polega „Glamping”? Warszawa

Słowo „glamping” zawdzięcza swoją egzystencję osobom, które co prawda lubią spędzać czas wolny na świeżym powietrzu z dala od ośrodków miejskich,

Polecamy
Żeglarstwo - męski punkt widzenia
Żeglarstwo - męski punkt widzenia

Żeglarstwo - sport dla ambitnych, otwartych na świat, pełnych energii, a przede wszystkim wymagających mężczyzn. Jesteś jednym z nich?

10 najbardziej niebezpiecznych hobby
10 najbardziej niebezpiecznych hobby

Poszukiwacz przygód. Uzależniony od adrenaliny. Idiota. Jest wiele określeń, które opisują ludzi, którzy mają dość nietypowe hobby niosące ze sobą nawet zagrożenie życia.

Ostatnio dodane
Camping dla wygodnickich: Na czym polega „Glamping”?
Camping dla wygodnickich: Na czym polega „Glamping”? Warszawa

Słowo „glamping” zawdzięcza swoją egzystencję osobom, które co prawda lubią spędzać czas wolny na świeżym powietrzu z dala od ośrodków miejskich,

Kupony i kody rabatowe
Konkurs Ziaja