Adrenalina - Facet

Rosyjska bójka na przejściu dla pieszych. Musicie to zobaczyć! [WIDEO]

2017-07-18 09:14:43

Niektóre zdarzenia z Rosji potrafią zadziwić nawet najbardziej spokojnego człowieka. O tym, że rosyjscy kierowcy potrafią być nerwowi, można przekonać się na wielu nagraniach, które krążą po internecie. Tego jednak zdarzenia chyba nikt się nie spodziewał. Tym bardziej spokojna para nastolatków, którzy przechodzili przez przejście dla pieszych w centrum jednego z rosyjskich miast.

rosyjska bójka

Nerwowe starcie

Nic nie zapowiadało tego, że młodzi ludzie, którzy spokojnie szli przez ulicę, w miejscu dozwolonym, zostaną zaatakowani przez rozwścieczonego osobnika z przejeżdżającej taksówki. Na nagraniu z monitoringu miejskiego widać, jak auto ledwo zatrzymuje się przy przejściu dla pieszych, po czym wyskakuje z niego zdenerwowany mężczyzna, który z impetem zaczyna okładać ciosami młodych ludzi. Następnie do bójki włączają się przechodnie, którzy biegną na ratunek nastolatkom. Po chwili sytuacja jest już tak napięta, że nie wiadomo, kto kogo uderza. A poszkodowany nastolatek w dalszym ciągu stoi z boku i przygląda się dziwnej sytuacji.

Rosyjskie bójki nie tak rzadkie

O tym, że tego typu zajścia nie są wcale rzadkie, świadczy ilość nagrań, które trafiają do sieci. Jak się jednak okazuje, nawet takie miejsce, jak przejście dla pieszych, gdzie powinno być bezpiecznie...nie jest idealnym sposobem na to, aby spokojnie przemierzyć rosyjskie miasto.

gol

fot. screen YT

Słowa kluczowe: śmieszne filmiki, rosyjska bójka, wypadek samochodowy
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Podniebne marzenia moÅźliwe do speÅ‚nienia (http://warszawa.dlastudenta.pl/) Podniebne marzenia moÅźliwe do speÅ‚nienia
Podniebne marzenia możliwe do spełnienia Wrocław

O ile strach przed skokiem spadochronowym może czynić dla nas ten wyczyn nieosiągalnym, o tyle lot w tunelu aerodynamicznym nie powinien nikogo przerażać.

Polecamy
Żołnierze amerykańscy o prawdziwym obliczu wojny
Żołnierze amerykańscy o prawdziwym obliczu wojny

Przeczytaj, jak różniła się ich wizja od rzeczywistości.

Ludzie tratowali się na otwarciu galerii handlowej! Zobaczcie szokujący filmik! [WIDEO]
Ludzie tratowali się na otwarciu galerii handlowej! Zobaczcie szokujący filmik! [WIDEO]

Ludzie dosłownie tratowali się nawzajem, rozwalając przy tym nawet metalowe płoty, które miały uniemożliwić przechodzenie w niedozwolonych miejscach

Ostatnio dodane
Kupony i kody rabatowe
Konkurs Ziaja