Adrenalina - Facet

Zawodnik MMA złapał na parkingu złodzieja aut! [WIDEO]

2017-08-03 08:27:29

Coraz więcej słyszy się o kradzieży samochodów. Przestępcy są tak wyrachowani, że wprost z przed domu właściciela są w stanie uprowadzić dany pojazd. Równie często zdarza się, że samochód znika z pobliskiego parkingu, gdzie wydawać by się mogło, auto jest bezpieczne. Nic bardziej mylnego. Przekonał się o tym właściciel pojazdu, który został dostrzeżony przez jednego ze złodziei. Na szczęście w pobliżu znalazł się również pewien zawodnik MMA.

złodziej i zawodnik MMA


Parkingowy złodziej

Wyrachowany złodziej dokładnie obejrzał samochody, które stoją na parkingu. Po wyborze tego jednego, próbował wybić szybę i dostać się do środka. Na szczęście w pobliżu przechodził pewien sportowiec, który ani przez chwilę nie zastanawiał się nad tym, co ma zrobić. Zawodnik MMA od razu wskoczył na złodzieja, unieruchomił go i w profesjonalny sposób obezwładnił. Jak widać na nagraniu z monitoringu, kara, która spotkała przestępcę była wysoka.

gol

fot. screen YT

Słowa kluczowe: trening, sport, kradzież, kradzież samochodu
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Podniebne marzenia moÅźliwe do speÅ‚nienia (http://warszawa.dlastudenta.pl/) Podniebne marzenia moÅźliwe do speÅ‚nienia
Podniebne marzenia możliwe do spełnienia Wrocław

O ile strach przed skokiem spadochronowym może czynić dla nas ten wyczyn nieosiągalnym, o tyle lot w tunelu aerodynamicznym nie powinien nikogo przerażać.

Polecamy
Żołnierze amerykańscy o prawdziwym obliczu wojny
Żołnierze amerykańscy o prawdziwym obliczu wojny

Przeczytaj, jak różniła się ich wizja od rzeczywistości.

Ludzie tratowali się na otwarciu galerii handlowej! Zobaczcie szokujący filmik! [WIDEO]
Ludzie tratowali się na otwarciu galerii handlowej! Zobaczcie szokujący filmik! [WIDEO]

Ludzie dosłownie tratowali się nawzajem, rozwalając przy tym nawet metalowe płoty, które miały uniemożliwić przechodzenie w niedozwolonych miejscach

Ostatnio dodane
Kupony i kody rabatowe
Konkurs Ziaja