Adrenalina - Facet

Ujarzmij potężną siłę
Ujarzmij potężną siłę

Gdy nadchodzi lato, zapaleńcy kitesurfingu z całej Europy Środkowej ściągają na Hel. Polska może pochwalić się płytkim i ciepłym akwenem, wysokim standardem campingów i szkołami uczącymi kajta na naprawdę wysokim poziomie.

Streetball we Wrocławiu
Streetball we Wrocławiu Wrocław

Ekipa Ludzie bez Gustu zaprasza wszystkich streetballowych maniaków na drugą już edycję wrocławskiego streetballa "bo niebo jest miejscem na ziemi..." STB Streetball 2008, który odbędzie się 6 września.

Myślenice „Wrota Gór” – tu znajdziesz wszystko!
Myślenice „Wrota Gór” – tu znajdziesz wszystko!

To urocze miasteczko jest najbliższym grodzie Kraka ośrodkiem wypoczynkowym gdzie można połazić po górkach: Chełm, Ukleina i Kudłacze czekają na Was. Beskid Makowski to około 700 metrów n.p.m. i kilometry tras do przejścia.

Chcą nas w Brytyjskiej Armii!
Chcą nas w Brytyjskiej Armii!

Komisja Obrony Izby Gmin zaleciła dowódcom wojskowym sporządzenie analizy skutków ewentualnego dopuszczenia imigrantów z UE do służby w brytyjskich, zawodowych siłach zbrojnych

Wrocław na dużej prędkości
Wrocław na dużej prędkości Wrocław

Luksus, wyszukany smak i piekielna moc - tak można w skrócie opisać projekt mistrza rajdowego Leszka Kuzaja.

Brak zdjęcia
Kuba Błaszczykowski w reklamie Nike

Aż żal, że nie może grać na Euro 2008...

Raz na motorze, raz pod motorem
Raz na motorze, raz pod motorem Poznań

Weekend 16-18 maja był inauguracją sezonu motocyklowego w Polsce. Na Torze Poznań odbyła się I runda motocyklowych Mistrzostw Polski oraz cykl pucharów firmowych.

Wygraj kurs kitesurfingu
Wygraj kurs kitesurfingu

Wyobraź sobie, że polegasz tylko na dziewiczych siłach Matki Natury, rozcinasz w ślizgu tafle wody i wykonujesz dziesięciometrowe skoki w objęcia nieba, ujeżdżasz fale w świetle zachodzącego słońca... wykonując przy tym najdziksze triki. Kitesurfing to nie tylko sport, to pasja i styl życia!

SuperMoto – nowy początek?
SuperMoto – nowy początek?

W długi majowy weekend w pod poznańskim Gostyniu odbyła się pierwsza runda Pucharu PZM-ot SuperMoto. Frekwencja zaskoczyła wszystkich, na linii startu klasy 250 stanęło 24 zawodników, a w klasie otwartej 16-stu. Dla porównania w zeszłym sezonie startowało 8 – 11 zawodników w klasie.

Freestyle Games w Brnie
Freestyle Games w Brnie

Riderzy z Diverse Extreme Team zdominowali podium Freestyle Games w Brnie. Organizowany przez naszych południowych sąsiadów festiwal sportów ekstremalnych łączył w sobie kilka dyscyplin, między innymi FMX, Dirt MTB, Park BMX, rolki, oraz deskę.

Ostatnio dodane
Camping dla wygodnickich: Na czym polega „Glamping”?
Camping dla wygodnickich: Na czym polega „Glamping”? Warszawa

Słowo „glamping” zawdzięcza swoją egzystencję osobom, które co prawda lubią spędzać czas wolny na świeżym powietrzu z dala od ośrodków miejskich,

Kupony i kody rabatowe
Konkurs Ziaja