Adrenalina - Facet

Miejsca, gdzie przyda Ci się Biblia
Miejsca, gdzie przyda Ci się Biblia

- Jeśli się tam wybierasz, nie zapomnij kamizelki kuloodpornej, zastrzyków przeciwko malarii i Biblii - radzi portal askmen.com, który przygotował listę dziesięciu miejsc - piekieł na ziemi.

Maroko 2008 - wysoko i blisko
Maroko 2008 - wysoko i blisko Kraków

Jest ich czworo. Są młodzi, mają głowy pełne pomysłów i ogromne pragnienie poznawania świata. Kochają sport i góry, pływają na kajakach i urzeczywistniają marzenia. Właśnie wybrali się na wyprawę do Maroka, a w kwietniu organizują spływ kajakowy na Rospudzie. Nie potrafią się nudzić, są zawsze aktywni i nie boją się ludzi. Dlatego żadna wyprawa im nie straszna, a odkrywanie tego co nieznane stało się ich pasją.

Poznań powalczy z Resztą Polski w Muay Thai & K-1
Poznań powalczy z Resztą Polski w Muay Thai & K-1 Poznań

29 marca Poznań będzie gościł najlepszych polskich zawodników Muay Thai & K-1 na meczu pomiędzy zawodnikami trenującymi w poznańskich klubach a reprezentacją „Reszty Polski".

Polatali w stanie nieważkości
Polatali w stanie nieważkości

Maxmisja – maxymalnie lekki lot bezgrawitacyjny Pepsi Max i Onet.pl dobiegła końca. Załoga, w której składzie znalazł się znany dziennikarz Marcin Prokop, odbyła lot bezgrawitacyjny w Las Vegas i szczęśliwie wróciła do domu.

Już nie pójdziemy w kamasze?
Już nie pójdziemy w kamasze?

Radio RMF FM podało, że Platforma Obywatelska chce zawiesić od przyszłego roku obowiązek poboru do wojska.

Elitarny oddział armii amerykańskiej w Multikinie
Elitarny oddział armii amerykańskiej w Multikinie Gdańsk

W najbliższą sobotę, 10 listopada, w późnych godzinach wieczornych w gdańskim Multikinie zostanie rozegrany turniej na najnowszej wersji gry, opracowanej przez autora powieści sensacyjnych Toma Clancy’ego: „Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter 2”.

Po Muay Thai nie tylko do Tajlandii
Po Muay Thai nie tylko do Tajlandii

Choć historia Muay Thai zaginęła wraz ze splądrowaniem przez wojska birmańskie Królestwa Ayuddhaya, nie ulega wątpliwości, że ten styl walki pochodzi z Tajlandii i pozostaje związany nieodłącznie z kulturą tego kraju.

Zabawy z bronią
Zabawy z bronią

Broń palna ma w sobie magnetyczną moc. Powiedzmy wprost: wiele osób nachodzi nieraz ochota, by złapać za spluwę i przy jej pomocy wymierzyć sprawiedliwość.

Konfrontacje Sztuk Walki już 15 września!
Konfrontacje Sztuk Walki już 15 września! Wrocław

15 września szykuje się prawdziwa gratka dla prawdziwych mężczyzn. Do Wrocławia zjadą się przedstawiciele ośmiu najbardziej znanych stylów walki na świecie!

Psychicznie chory w „psychicznie chorym” wojsku
Psychicznie chory w „psychicznie chorym” wojsku

Statystyki mówią, że coraz mniejszym zainteresowaniem cieszy się służba państwu. Opłaceni lekarze wystawiają mylne diagnozy na rzecz „poszkodowanych biletem do woja” , powstają roczne i dwuletnie studium odraczające pobór. Większość mężczyzn w chwili zagrożenia wyjeżdża do Wielkiej Brytanii.

Ostatnio czytane
Najstraszniejsze miejsca na świecie
Najstraszniejsze miejsca na świecie

Do tych miejsc lepiej nie planuj wycieczki...

Wstrząsające zdjęcie w kampanii anty-nożowej
Wstrząsające zdjęcie w kampanii anty-nożowej

Zdjęcie rentgenowskie głowy ofiary z nożem wbitym na głębokość 12,5 cm – ten szokujący widok ma być przestrogą w kampanii przeciw narastającej przestępczości w stolicy Wielkiej Brytanii.

Popularne
Piękne bestie
Piękne bestie

Ubrane w czarne peleryny, ze specjalnie tresowanymi do szczucia psami były postrachem dla wycieńczonych więźniarek.

Muay Thai – tylko dla twardzieli
Muay Thai – tylko dla twardzieli

Dozwolone są uderzenia pięściami, nogami, kolanami, a nawet łokciem. Na treningach często „utwardza” się kości piszczeli przy pomocy metalowych prętów.

Konkurs Ziaja
Polecamy