On, Ona, Ono - Facet

5 rzeczy, których kobiety nie tolerują w związku

2018-07-26 10:38:51

Stworzenie partnerskiej, zdrowej relacji wcale nie jest takie proste. Ludzie zazwyczaj bardzo różnią się od siebie, co przynosi przeróżne sytuacje i nie zawsze zgodne rozwiązania. Dla kobiet bardzo ważne jest, aby związek każdego dnia przynosił dużo radości i nakręcał pozytywnie do działania. Jeśli te i inne rzeczy zostają zachwiane, płeć piękna zazwyczaj odwraca sie na pięcie i odchodzi. Oto 5 rzeczy, których kobiety nie tolerują w związku.

5 rzeczy, których kobiety nie tolerują w związku

Ograniczenie swobody

Wejście w relacje z partnerem zawsze oznacza pewną zależność od drugiej osoby. Jednak zdrowy związek to również uszanowanie wolności partnera oraz brak ograniczania jego swobody. Jeśli facet próbuje zakazywać kobiecie pewnych rzeczy, zaczynają się sytuacje, gdzie jasno i dosadnie mężczyzna próbuje kierować decyzjami kobiety. Następstwami takiego zachowania są poważne problemy, które ciężko załagodzić. Dlaczego? Ponieważ mało która kobieta zniesie próbę odebrania jej niezależności i zamknięcie w klatce.

Kłamstwa

Kłamstwa, nawet te najmniejsze zazwyczaj wychodzą na jaw. Jeśli więc kobieta odkryje, że jej facet mija się kolejny raz z prawdą to związek przestanie cieszyć i zacznie przynosić ciągłe rozczarowania. W relacji najważniejsza jest szczerość. Mężczyzna, który kłamie nie jest dobrą inwestycją, bo żadna kobieta nie chce się zastanawiać przy każdym spotkaniu, czy słowa wypowiedziane przez jej partnera są aby na pewno prawdą.

Zdrady

Chyba najgorszą rzeczą dla związku jest zdrada ze strony drugiej osoby. Zdradzana kobieta nie tylko czuje się skrzywdzona i oszukana, ale przede wszystkim jej poczucie własnej wartości spada. Ciężko jest się podnieść po tego typu ciosach prosto w serce tym bardziej, jeśli zadane są przez osobę, której bezgranicznie ufaliśmy.

Nieodpowiedzialność

Kobieta oczekuje od faceta, aby potrafił się nią zaopiekować i potrafił stworzyć prawdziwy dom. Mężczyzna skaczący z kwiatka na kwiatek, który ma wiele planów, ale niewiele robi nie jest dobrą partią dla płci pięknej. Nieodpowiedzialne zachowanie, które przynosi kolejne kłopoty nie tylko osłabiają relację, ale sprawiają, że kobieta zaczyna skupiać swoją uwagę na innych, poważniejszych i bardziej odpowiedzialnych facetach, którzy wiedzą, czego chcą od życia i dążą do tego każdego dnia.

Obietnice bez pokrycia

Każdy ma prawo do błędu i upadków. Jeśli osoba wykaże jednak chęć poprawy, to warto dać jej szansę. Mężczyzna, który po raz kolejny zawodzi i składa obietnice bez pokrycia nie jest wiarygodny. Kobieta nie może liczyć na faceta, który ma gdzieś starania, a na piedestale stawia wszystko, oprócz wspólnego związku, który zmierza ku końcowi przez jego wybryki.

gol

fot. pexels.com

kupon promocyjny home and you

Słowa kluczowe: związek, relacja, problem w związku
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
prezent dla dziewczyny
Co na prezent dla dziewczyny? Kreatywne propozycje na prezent dla Niej Poznań

Co kupić dziewczynie na prezent? Oto kilka fajnych pomysłów!

Furry - co to takiego? Orientacja, fetysz a może niewinna pasja?

Podobają wam się zwierzęta przypominające ludzi? Być może czas przywdziać swoją Fursonę…

Pomysły na tatuaże dla par - wzory i ich znaczenie [FOTO]

Marzysz o spersonalizowanym tatuażu dla siebie i swojej drugiej połówki? Zainspiruj się naszymi propozycjami.

Polecamy
Ona miała ich więcej
Ona miała ich więcej

Z badań wynika, że kobiety mają zdecydowanie więcej partnerów seksualnych niż mężczyźni - donosi portal rmf.fm.

33 porażki rodzicielskie
33 porażki rodzicielskie

Uważasz, że Twoi rodzice popełnili jakieś błędy wychowując Ciebie? Przemyśl to! No, chyba oczywiście, że znajdziesz tutaj zdjęcie ze swojego dzieciństwa...

Ostatnio dodane
prezent dla dziewczyny
Co na prezent dla dziewczyny? Kreatywne propozycje na prezent dla Niej Poznań

Co kupić dziewczynie na prezent? Oto kilka fajnych pomysłów!

Furry - co to takiego? Orientacja, fetysz a może niewinna pasja?

Podobają wam się zwierzęta przypominające ludzi? Być może czas przywdziać swoją Fursonę…