Osobowości - Facet

Anielskie piękno Amy Smart

2009-07-17 08:51:02

 Jednym ze składników decydujących o sukcesie pierwszej części filmu "Adrenalina" była zabawna rola Amy Smart grającej Eve Lydon - dziewczynę Cheva - całkiem nieświadomą faktu, że spotyka się z... zabójcą. W "Adrenalinie 2 - Pod Napięciem"  Eve jest teraz tancerką w obskurnym klubie i umawia się z gościem o imieniu Randy.

- Eve jest teraz bardziej dojrzała, świadoma, że chodziła z twardym kolesiem, od którego przejęła pewne cechy. Jako striptizerka potrafił zarobić dwa tysiące dolarów w jedną noc, a wielokrotnie obserwując bijatyki jej byłego faceta, nauczyła się niektórych chwytów, co przydaje się jej w pracy - uważa Neveldine.

- Moja postać ewoluowała - mówi Smart. - W pierwszym filmie była zamknięta w swojej skorupie, teraz rozkwitła, stała się bardziej asertywna i przyswaja cechy Cheva, które lubiła. Staje się podobnym twardzielem i sprawia jej to wielką frajdę.

Williamson wierzy, że tę radość widać na ekranie. - Amy uwielbia pracować z Jasonem. Jest między nimi taka wyjątkowa chemia" - mówi producent. - Drugim warunkiem, pod jakim Jason zgodził się  wziąć udział w tym filmie była właśnie jej ponowna obecność. Nie byłoby więc tego filmu bez niej. To by było szalone, gdyby teraz miał inną dziewczynę.

Smart przyznaje: - Znalazłam się w tym filmie w taki sam sposób, jak poprzednio. Jest szokujący i zabawny i nie da się być gdzieś pomiędzy. Musisz być wszystkim albo niczym. Musiałam więc całkowicie w to wsiąknąć. Wiele scen kaskaderskich wykonywałam sama, głównie dlatego, że wierzyłam, że będzie to zabawnie wyglądać.

- Pośród tej całej rzeźni, którą powoduję, pojawia się anielskie piękno Amy - zauważa Jason Statham. - Miłosna historia pomiędzy Eve i Chevem sprawia, że możemy oglądać nie tylko efektowne walki z bandziorami.

ip

Słowa kluczowe: eve adrenalina 2 pod napięciem tancerka striptizerka jason statham blondynka
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Joye King
Joey King - poznaj gwiazdę filmu "The Kissing Booth" [FOTO]

Krótka historia Joey King, młodej aktorki nominowanej do nagrody Emmy.

Nie żyje jeden z pogromców mitów. Fani i współpracownicy żegnają Granta Imaharę

Przyczyną śmierci znanego inżyniera miał być tętniak.

Polecamy
Amanda Streich - polska playmate Playboya! (+18)
Amanda Streich - polska playmate Playboya! (+18)

Przedstawiamy pierwszą w historii polską playmate międzynarodowego wydania Playboya - Amandę Streich!

13 pięknych Szwedek na Święto Narodowe Szwecji
13 pięknych Szwedek na Święto Narodowe Szwecji

Alabastrowa skóra, blond włosy i rozbrajające niebieskie spojrzenie – oto stereotyp ponętnej szwedzkiej dziewczyny.

Polecamy
Ostatnio dodane
Joye King
Joey King - poznaj gwiazdę filmu "The Kissing Booth" [FOTO]

Krótka historia Joey King, młodej aktorki nominowanej do nagrody Emmy.