Osobowości - Facet

Banksy prezentuje graffiti na czas kwarantanny "Moja żona nienawidzi gdy pracuję z domu"

2020-04-16 10:50:54

Praca zdalna to teraz temat gorących dyskusji oraz żartów. Dostosowanie się do warunków, jakie postawiła przed nami pandemia COVID-19 nie zawsze jest łatwe. Co więcej, niektórych prac po prostu nie da się wykonywać w domu… przynajmniej nie bez wchodzenia w drogę pozostałym domownikom. Wszyscy wiemy, że sytuacja nie jest łatwa. Co jednak ma powiedzieć żona Banksy’ego, gdy ten zacznie uprawiać swoją sztukę w łazience i zrobi w niej kolejne graffiti?

Banksy "Moja żona nienawidzi gdy pracuję w domu"

Podpis jakim Banksy opatrzył zdjęcie swojego najnowszego dzieła na Instagramie mówi chyba wszystko. My wife hates it when I work from home można uznać za swoisty tytuł nowego dzieła legendy street artu. Graffiti jest bardzo złożone i w pewien specyficzny sposób, idealnie uchwyca różne problemy i trudności wynikające ze wspólnego bycia w domu.

Nowe graffiti Banksy'ego

Dzieło przedstawia grupę szczurów robiących bałagan w łazience. Warto zaznaczyć, że jest co cała instalacja artystyczna. Malowane elementy idealnie komponują się z, miejmy nadzieję, stworzonym dla nich otoczeniem. Szczury Banksy'ego mają niezły ubaw przy demolowaniu pomieszczenia. Jeden z nich obsikał toaletę, inny pobrudził ścianę pastą do zębów. Prawie każdy z nich, bez względu na to, co robi, wygląda na bardzo hałaśliwego. Z jednym wyjątkiem.

Ten, który przykuwa uwagę najbardziej, to ten, którego odbycie widzimy w lustrze. Wyrysowuje on kreski na ścianie, przypominające te robione przez więźniów w filmach. Nie uczestniczy on w rozróbie, lecz obserwuje wszystko z boku i patrzy bezpośrednio na nas. Czy jesteśmy jak on? Otoczony przez głośnych, nieumiejących się zachować idiotów? A może jesteśmy jak pozostałe szczury i uprzykrzamy życie temu, który niczym skazaniec odlicza kolejne dni w kwarantannie?

Banksy bez dwóch zdań dostarczył kolejny kawał dobrej sztuki. Może on skłonić nas do pewnych przemyśleń dotyczących kwarantanny i tego, jaka jest w niej nasza rola dla pozostałych jej uczestników.

Zobacz też: Najlepsze filmy o więzieniu.

KSK

fot. instagram.com/banksy

Słowa kluczowe: My wife hates it when I work from home , Instagram, Nowe Dzieło Banksy'ego, 2020, kwiecień, szczury
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Banksy przygotował obraz dla medyków. Dzieło wisi w szpitalu w Southampton

Kolejny komentarz Banksy'ego do sytuacji związanej z epidemią wirusa SARS-CoV-2.

Banksy prezentuje graffiti na czas kwarantanny "Moja żona nienawidzi gdy pracuję z domu"

Tytuł "Moja żona nienawidzi gdy pracuję z domu" mówi sam za siebie

Polecamy
Śliczna studentka powalczy o Miss Universe (foto)
Śliczna studentka powalczy o Miss Universe (foto)

Maria Nowakowska, 22-letnia studentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Legnicy powalczy o koronę Miss Universe 2010.

50 kobiet na 50 lat Kalendarza Pirelli
50 kobiet na 50 lat Kalendarza Pirelli

Przedstawiamy obszerną fotogalerię, która z pewnością zachwyci każdego faceta.

Ostatnio dodane
Banksy przygotował obraz dla medyków. Dzieło wisi w szpitalu w Southampton

Kolejny komentarz Banksy'ego do sytuacji związanej z epidemią wirusa SARS-CoV-2.