On, Ona, Ono - Facet

Co zrobić, kiedy podoba nam się dziewczyna kumpla?

Trudna miłość do dziewczyny przyjaciela

2018-07-16 09:09:02

Nie zawsze zauroczenie kończy się szczęśliwie. Zdarzają się naprawdę trudne sytuacje, kiedy uczucie, które się rodzi, musi zostać stłumione. Jedną z cięższych sytuacji sercowych jest zauroczenie w dziewczynie kumpla. Co zrobić w momencie, kiedy zaczynamy wariować na punkcie partnerki naszego przyjaciela?

para siedząca tyłem

Zakazane uczucie

Miłość nie wybiera, a kwestia uczuć jest momentami naprawdę ciężka do wyjaśnienia. Czasami wystarczy jedna chwila, aby jakaś osoba zaczęła się nam podobać, a nasze serce biło mocniej na jej widok. Jeśli jednak zauroczenie dotyczy kobiety naszego kumpla, to już na samym początku warto wytłumaczyć sobie, że tego typu relacja może przynieść wiele negatywnych skutków, łzy oraz rozpad przyjaźni. Uczucie do dziewczyny przyjaciela zawsze będzie zakazane z racji nieprzyjemnych konsekwencji oraz problemów, które ze sobą niesie. Dlatego jeśli na widok partnerki kumpla zaczyna nam być gorąco, a w brzuchu pojawiają się tzw. motylki, to jedyną dobrą opcją będzie stłumienie uczucia w środku i pozostawienie go tylko dla naszej wiadomości.

Lojalność przede wszystkim

W momencie, kiedy w naszym życiu pojawiają się silne uczucia, musimy działać rozważnie. Czasami zauroczenie, które trwa dosłownie przez chwilę może zniszczyć naprawdę piękną przyjaźń. W przypadku zakazanej miłości do dziewczyny kumpla należy pozstawić na lojalność. Żadne podchody w kierunku kobiety przyjaciela nie mogą mieć miejsca. Nawet, jeśli bardzo mocno pragniesz kontaktu z nią, wybij sobie z głowy potajemne schadzki, sms-y i rozmowy, które mogą mieć dwuznaczny wydźwięk. Po pierwsze tego typu zachowanie jest nielojalne wobec kumpla, po drugie jego kobieta może poczuć się mocno zmieszana twoim nastawieniem, które nie do końca jest dla niej jasne. Oczywiście nie jest to prosta sytuacja, a początki prób odsunięcia od siebie uczucia wcale nie są proste, jednak dużo łatwiej stłumić zauroczenie w zalążku, niż w późniejszych fazach, kiedy zaczyna pojawiać się naprawdę silne uczucie.

Droga donikąd

Mimo tego, że miłość jest uczuciem pięknym, może przynieść ze sobą łzy i rozczarowanie. Dlatego w momencie zakazanego uczucia jakim jest zauroczenie w dziewczynie kumpla, już na początku warto sobie uzmysłowić ewentualne konsekwencje, związane z tego typu sytuacją. Wszystko tak naprawdę zależy od naszego nastawienia, silnej woli. Na pewno dobrze jest postawić się na miejscu kumpla, który nie jest niczego świadomy, zwierza się nam i darzy zaufaniem. Jakiekolwiek "krzywe akcje" oraz nielojalne kroki wobec niego będą totalnie nie na miejscu, a stawianie na jednym poziomie chęci umówienia się z jego kobieta i wieloletniej przyjaźni na pewno przyniesie nieprzyjemne konsekwencje, które ciężko będzie odkręcić. Brak lojalności oraz przyjacielska zdrada zazwyczaj oznacza koniec znajomości oraz wielki żal i rozczarowanie, które bolą czasami do końca życia.

gol

fot. pexels.cm

Bestcena kod rabatowy

Słowa kluczowe: związek, relacja, problem w związku
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Zobacz czym naleÅźy się kierować podczas wyboru bielizny dla ukochanej.
Jak wybrać bieliznę dla ukochanej?

Zobacz, czym należy się kierować podczas wyboru bielizny dla ukochanej!

Z tymi problemami nie radzą sobie faceci
Z tymi problemami nie radzą sobie faceci

Zobacz, jakie problemy najbardziej dotykają mężczyzn.

6 rzeczy, o ktÃłrych marzą kobiety
5 rzeczy, o których marzą kobiety

Zobaczcie, o czym naprawdę marzą kobiety.

Polecamy
Chcesz poderwać niedostępną? Musisz mieć na uwadze te rzeczy!
Chcesz poderwać niedostępną? Musisz mieć na uwadze te rzeczy!

Takie dziewczyny do łatwych nie należą. Warto wiedzieć, jak z nimi postępować.

Ja pijany, ona wcale nie ładniejsza
Ja pijany, ona wcale nie ładniejsza

Nie ma brzydkich kobiet tylko wina czasem brak? Bzdura!

Ostatnio dodane
Zobacz czym naleÅźy się kierować podczas wyboru bielizny dla ukochanej.
Jak wybrać bieliznę dla ukochanej?

Zobacz, czym należy się kierować podczas wyboru bielizny dla ukochanej!

Z tymi problemami nie radzą sobie faceci
Z tymi problemami nie radzą sobie faceci

Zobacz, jakie problemy najbardziej dotykają mężczyzn.