Osobowości - Facet

Coming out Łukasza Jakóbiaka. Prowadzący kanału 20m2 jest gejem

2020-03-24 08:36:24

Od ponad 8 lat na polskim youtubie możemy oglądać popularny talk show 20m2, w którym Łukasz Jakóbiak zaprasza rozmaite osobowości do swojego mieszkania, na rozmowę. Tym razem jednak, to właśnie on wystąpił jako swoisty "gość" we własnym programie. W materiale pt. "W końcu." udzielił bardzo osobistego wywiadu o swoim życiu i karierze.

Łukasz Jakóbiak podczas wywiadu

Zobacz też: Cristiano Ronaldo opowiada o planach na przyszłość.

Wywiad z Łukaszem Jakóbiakiem

Omawiane wideo jest wywiadem przygotowanym na 8. rocznicę programu prowadzonego przez Jakóbiaka. Jak przyznaje sam youtuber, od jakiegoś czasu przestał udzielać wywiadów, ze względu na płytkie i podobne pytania, dlatego tym bardziej ten występ musiał być dla niego szczególnie ważny.

Na materiale dodanym na kanał 20m2, Łukasz Jakóbiak opowiada o ostatnich latach swojego życia oraz całokształcie swojej twórczości i obecności na YouTube, na co składają się zarówno opowieści o podejściu do przygotowywania i zmieniającej się formule programu oraz wpływowi wybranej przez siebie kariery i hejtu na jego życie.

Polski youtuber opowiedział między innymi o, jakże by inaczej, historii z wizualizacją wystąpienia w programie Ellen Degeneres. Jak sam przyznaje, szybko do niego dotarło, że to był błąd, po którym otrzymał wiele uzasadnionej krytyki, ponieważ posunął się "o krok za daleko".

Z pewnością jednak, jednym z najważniejszych momentów nagrania jest fragment, w którym Jakóbiak wyznaje, że jestem gejem. Co ciekawe, podobne wyznanie nagrał już do tej pory 3 razy, lecz ostatecznie nie potrafił się zdobyć na jego upublicznienie. Teraz jednak w końcu mu się udało, pod materiałem znaleźć możemy wiele pozytywnych komentarzy, a sam youtuber - może teraz już czuć się wolny i nieskrępowany być sobą.

"W końcu."  20m2 - wideo

Rozmowę poprowadził Cyprian Majcher - autor podcastu Elite Mentality. Oto i pełen wywiad:

KSK

fot. screen youtube.com/20m2

Słowa kluczowe: 20m2 W końcu, film, wywiad, Jakóbiak, orientacja, polski youtube
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Joye King
Joey King - poznaj gwiazdę filmu "The Kissing Booth" [FOTO]

Krótka historia Joey King, młodej aktorki nominowanej do nagrody Emmy.

Nie żyje jeden z pogromców mitów. Fani i współpracownicy żegnają Granta Imaharę

Przyczyną śmierci znanego inżyniera miał być tętniak.

Polecamy
Polska modelka w zmysłowej sesji z Buenos Aires
Polska modelka w zmysłowej sesji z Buenos Aires

Przedstawiamy galerię zdjęć z sesji w argentyńskiej stolicy.

Polska modelka reklamuje bieliznę i robi furorę!
Polska modelka reklamuje bieliznę i robi furorę!

Monika Pietrasińska ma 24 lata i jest dziś jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek reklamujących bieliznę na świecie.

Polecamy
Ostatnio dodane
Joye King
Joey King - poznaj gwiazdę filmu "The Kissing Booth" [FOTO]

Krótka historia Joey King, młodej aktorki nominowanej do nagrody Emmy.