Osobowości - Facet

Głuchoniema piosenkarka zadziwiła jury w amerykańskim Mam Talent! [WIDEO]

2017-06-08 10:33:12

Na całym świecie programy typu talent show są niezwykle popularne i każdego sezonu śledzi je miliony widzów. Również w Polsce od paru lat możemy podziwiać utalentowane osoby, które postanowiły spróbować swoich sił w programie "Mam Talent". Amerykańska wersja programu właśnie trwa. W tym sezonie talent show odwiedziła niezwykła kobieta. Mandy Harvey pomimo swojej choroby, nie zrezygnowała z marzeń. Dziewczyna jest głuchoniema, ale nadal śpiewa i zachwyca swoim niezwykłym talentem. Mandy oczarowała widzów i jury oszałamiającym głosem i udowodniła, że z marzeń nigdy nie można rezygnować. Zobaczcie niezwykły występ!


Mandy Harvey straciła swój słuch kiedy miała 18 lat. Od dzieciństwa zajmowała się muzyką i ćwiczyła swój śpiew. Nawet po chorobie, przez którą wiele osób porzuciłoby marzenie o śpiewaniu, Mandy nie zrezygnowała z nauki muzyki. Dziewczyna nauczyła się dzięki wibracjom odczuwać rytm, co daje jej możliwość tworzenia muzyki i śpiewania.gol

fot. sceen YT

Słowa kluczowe: Got Talent, Mam Talent ,głuchoniema piosenkarka, Simon Cowell
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
10 najśmieszniejszych zdjęć i cytatów Lecha Wałęsy
10 najśmieszniejszych zdjęć i cytatów Lecha Wałęsy

Lech Wałęsa obchodzi swoje 70. urodziny. Świętujemy urodziny legendarnego przywódcy "Solidarności" i byłego prezydenta najśmieszniejszymi zdjęciami oraz cytatami!

Czy twój kolega może być seryjnym mordercą?
Czy twój kolega może być seryjnym mordercą?

Profiler: Morderstwo może być formą odreagowania – jeden pójdzie na zakupy, a drugi zabijać

Ostatnio dodane
Kupony i kody rabatowe