Seks - Facet

Jak być dobrym w łóżku?

Jak zaspokoić kobietę?

2018-07-03 10:16:50

Każdy facet chce, aby jego partnerka była usatysfakcjonowana w łóżku. W końcu sfera seksualna jest niezwykle ważna w życiu każdego człowieka. Jednak nie zawsze podczas zbliżenia wszystko układa się po naszej myśli. Jak zaspokoić kobietę, aby naprawdę odpłynęła? Oto odpowiedź na pytanie, jak być dobrym w łóżku.

kobieta z bieliźnie na łóżku

Co lubią kobiety w łóżku?

Kobiety uwielbiają być adorowane, również w łóżku. Dlatego wartu skupić całą swoją uwagę właśnie na ich potrzebach. Nie wstydź się pytać o to, czego twoja partnerka pragnie. Zrozumienie i zgranie w sferze seksualnej to praca dwóch osób, które mówią otwarcie o tym, czego oczekują od siebie. Jeśli twoja kobieta sygnalizuje konkretne potrzeby - działaj. Płeć piękna uwielbia, kiedy facet domyśli się, o co im tak naprawdę chodzi, dlatego ważne jest to, aby bacznie obserwować w łóżku damskie zachowanie i gesty. Należy również pamiętać o tym, żeby nie stracić pewności siebie, która w seksie jest kluczowa. Sporo pań uwielbia męską dominację w łóżku, która podkręca atmosferę i sprawia, że temperatura wzrasta jeszcze bardziej. Nic więc dziwnego, że kobiety marzą, często skrycie o mocniejszych uniesieniach, bardziej agresywnym seksie i niegrzecznych zabawach, rodem z filmu erotycznego.

Czego pragną kobiety?

Wiele osób twierdzi, że większość kobiet woli delikatny i romantyczny seks. Sporo jednak pań dużo bardziej kręcą namiętne i zdecydowane uniesienia, niż spokojne przeżycia seksualne. Jeśli więc wyczujesz, że twoja partnerka nie jest wstydliwa i otwarcie patrzy na różnego rodzaju eksperymenty w łóżku, zakup w sex shopie odpowiednie zabawki, które sprawią, że odkryjecie siebie na nowo. W sklepach dostępne są gadżety, które będziecie mogli wykorzystać na wiele sposobów i na pewno nie będziecie się nudzić ze sobą w sypialni. Jeśli twoja partnerka należy do naprawdę odważnej grupy kobiet i uwielbia ostrą grę, możesz zaproponować trójkąt lub inne, niegrzeczne zabawy. Twoja pewność siebie i pomysłowość na pewno ją rozpali i sprawi, że ona nie będzie miała nigdy dość.

Jak być dobrym w łóżku?

Każdy facet chce zaspokoić swoją kobietę w łóżku. Kiedy pojawiają się pewne problemy z potencją warto zwrócić uwagę na swoją higienę odżywiania oraz jakość życia. Bardzo często powodem kłopotów z erekcją i spadkiem libido jest właśnie nieodpowiednia dieta, używki, alkohol oraz stres. Dlatego warto skupić się na tym, co jemy, zwiększyć aktywność fizyczną, która pomoże zniwelować problemy związane ze stresem oraz zadbać o higienę oraz jakośc snu. Aby seks przynosił jeszcze więcej frajdy warto pozbyć się wstydu i hamulców. W łóżku (prawie) wszystkie chwyty dozwolone. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, na ile jesteśmy w stanie pozwolić sobie nawzajem podczas seksualnych uniesień, a jak wiadomo...właśnie zgranie w łóżku jest kluczem do sukcesu w życiu erotycznym.

gol

fot. pexels.com

Słowa kluczowe: podniecenie, seks, potencja
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Zobacz, na czym polega singapurski pocałunek!
Singapurski pocałunek - czym jest i jak go stosować?

Zobacz, na czym polega singapurski pocałunek!

Jak być dobrym w łÃłÅźku?
Jak być dobrym w łóżku?

Chcesz, aby ona chciała więcej? Zobacz, jak ją zaspokoić w łóżku.

Ten problem paraliÅźuje facetÃłw w łÃłÅźku. Zobacz, o co chodzi!
Ten problem paraliżuje facetów w łóżku. Zobacz, o co chodzi!

Niektóre rzeczy totalnie paraliżują mężczyzn podczas współżycia.

Polecamy
Kobiecym okiem - typy mężczyzn
Kobiecym okiem - typy mężczyzn

Nasza redakcyjna koleżanka postanowiła przyjrzeć się pod szkłem powiększającym naszemu męskiemu rodowi i usystematyzować typy samców, których spotyka na swej drodze. Czy rozpoznajesz się, drogi Czytelniku, wśród nich?

Studencki seks
Studencki seks

Nadaj swojemu studiowaniu smaku dzięki poniższym poradom!

Ostatnio dodane
Zobacz, na czym polega singapurski pocałunek!
Singapurski pocałunek - czym jest i jak go stosować?

Zobacz, na czym polega singapurski pocałunek!

Jak być dobrym w łÃłÅźku?
Jak być dobrym w łóżku?

Chcesz, aby ona chciała więcej? Zobacz, jak ją zaspokoić w łóżku.

Konkurs Ziaja