Forma / Zdrowie - Facet

Jak poradzić sobie z rozstaniem?

2018-01-15 12:38:01

Miłość nie zawsze jest prosta. Wiele razy nawet gorące uczucie po prostu się wypala, a my przestajemy kochać. Co jednak zrobić, kiedy to nasza partnerka mówi nam, że to koniec? Rozstanie nigdy nie jest łatwe, jednak są sposoby na to, aby poradzić sobie z rozstaniem. Zobaczcie, o czym mowa.

Jak poradzić sobie z rozstaniem?

Jak się odkochać?

Kiedy nasz związek się kończy, często nie dajemy za wygraną i za wszelką cenę próbujemy zatrzymać ukochaną osobę przy sobie. Po pierwsze należy poważnie zastanowić się, czy dalsza walka ma sens. Są bowiem znaki, które daje druga osoba, które ewidentnie świadczą o tym, że należy dać sobie spokój. Nikt nikogo jeszcze nie pokochał na siłę. Skoro ona przestała darzyć cię uczuciem, to nie powinieneś sobie dalej nią zaprzątać głowy. Najważniejsze jest jednak to, abyś zrozumiał, że to ewidentnie koniec i ze spokojem zaczął układać sobie życie na nowo. Po pierwsze, nie ma mowy o tym, żeby śledzić swoją byłą w internecie, na portalach społecznościowych. Oczywiście jasne jest, że ciekawość w takiej sytuacji może zżerać, a nasze myśli wędrują w poszukiwaniu odpowiedzi "co u niej". Należy jednak poejść do tematu poważnie i uciąć tego rodzaju zachowania. Śledzenie jej zdjęć w internecie i tego, co robi tylko pogorszy twoje samopoczucie i nie powoli ci się uwolnić od tego, co było.

Jak zapomnieć o byłej miłości?

Nie bez powodu mówi się, że lekarstwem na zerwanie jest nowa miłość. Jednak nie poznasz nikogo nowego, jeśli będziesz siedzieć w domu. Użalanie się nad sobą i ciągłe wąty do świata nie przyniosą ci korzyści, a jedynie rozgoryczenie i żal za tym, co dawno skończone. Twoje smutki i wylane łzy nie wzruszą byłej, a jedynie pokażą, że nie jesteś twardym facetem. A przecież tego nie chcesz. Warto wziąć sprawy w swoje ręce, pokazać sobie i światu, że dajesz radę, że jesteś wartościowym mężczyzną i porażki znosisz z honorem. Zamieniaj nieudane sytuacje w sukces. Pamiętaj też, że wszystko co cię spotyka, ma sens. Nie jest łatwo pozbierać się po zerwaniu i odkochać, ale dużo lepiej będzie ci się żyło, jeśli ułożysz sobie w głowie fakt, że ona po prostu nie była dla ciebie. Ważne jest, abyś zajął się czymś kreatywnym, co pozwoli ci zapełnić sobie maksymalnie wolny czas i w miłym towarzystwie spędzić dzień. Niech twoje myśli kumulują się na rzeczach ważnych, które pomogą ci się rozwijać i stanąc na nogi. Ciekawe hobby, aktywność fizyczna i wyjścia ze znajomymi to najlepsze rzeczy, które nie tylko zajmą twoją głowę, ale przede wszystkim powoli pomogą ci zapomnieć o przeszłości. Pamiętaj, że nie od razu Rzym zbudowano. Małymi krokami w końcu odkochasz się i zaczniesz żyć na nowo.

gol

fot. pexels.com

Słowa kluczowe: miłość, depresja po rozstaniu, związek, zerwanie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
  • Rozstanie [0]
    hyżek
    2018-01-23 01:28:14
    Prosta sprawa. Lepiej popracować nad formą, niż ubolewać nad rozstaniem. U mnie jak najbardziej się sprawdziło. Zacząłem trenować, stosować dietę i LargoMass. Dzięki temu w krótkim czasie rozbudowałem masę mięśniową. Panienki teraz same do mnie lgną.
Zobacz także
Jak poprawić pamięć?
Jak poprawić pamięć?

Chcesz poprawić pamięć i koncentrację? Oto sposoby!

Męskie sporty - zobacz co warto trenować

Chcesz zaimponować czymś dziewczynie? Zestawienie tych sportów na pewno ci w tym pomoże.

Na czym smaÅźyć?
Na czym smażyć?

Jaki tłuszcz jest najlepszy do smażenia? Oto odpowiedzi.

Polecamy
10 grzechów początkującego kulturysty
10 grzechów początkującego kulturysty

Wśród monotonii dnia codziennego, jeśli znajdziemy motywację do działania, nowe doświadczenia przedłużą nam życie. Na początku nie tak ważne są środki, ale cel naszego działania. Ma tutaj swoje znaczenie również siła charakteru, której przejawem jest motywacja. Ile i jak długo będzie ona trwać zależy od owych środków.

Ostatnio dodane
Jak poprawić pamięć?
Jak poprawić pamięć?

Chcesz poprawić pamięć i koncentrację? Oto sposoby!

Męskie sporty - zobacz co warto trenować

Chcesz zaimponować czymś dziewczynie? Zestawienie tych sportów na pewno ci w tym pomoże.

Kupony i kody rabatowe