Osobowości - Facet

Kim tak naprawdę jest narzeczona księcia Harry'ego?

2017-12-07 09:50:56

Chociaż mało kto na świecie wierzył w takie wiadomości, ale książę Harry naprawdę się zaręczył! Mimo wielu kontrowersji oraz zachowania, które wiele razy wzbudzało wątpliwości opinii publicznej, wszystko wskazuje na to, że Harry zakochał się na dobre. Jego wybranką serca nie została jednak kobieta, która ma królewskie korzenie. Meghan Markle, narzeczona księcia jest amerykańską aktorką, która już wzbudza spore kontrowersje, ale bez wahania ma szansę zostać ulubienicą mieszkańców Wielkiej Brytanii.

Kiem tak naprawdę jest narzeczona księcia Harry'ego?

Meghan Markle znana jest doskonale dzięki występowaniu w wielu produkcjach filmowych. Była gwiazdą serialu "W garniturach", który przyniósł jej popularność na całym świecie, obecnie aktorka postanowiła zakończyć nagrania do tej produkcji. Najwięcej kontrowersji wzbudza jednak fakt, że Meghan była już mężatką. Jej wybrankiem przez kilka lat był producent Trevor Engelson, z którym związek zakończył się rozwodem. Aktorka jest aktywną działaczką na rzecz organizacji charytatywnych i często udziela się społecznie. Przyszła żona księcia Harry'ego pracowała również w ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Buenos Aires.
Jak podają media, ślub Meghan i Harry'ego ma się odbyć już w 2018 roku. Po romantycznych zaręczynach przy zwykłej kolacji, na której przygotowywali razem kurczaka, można spodziewać się równie zaskakującej ceremonii ślubnej. A o tym dowiemy się zapewne już niebawem.

gol

fot. wikimedia commons/D. Myles Cullen

Słowa kluczowe: Meghan Markle, monarchia, ślub, zaręczyny
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
10 najśmieszniejszych zdjęć i cytatów Lecha Wałęsy
10 najśmieszniejszych zdjęć i cytatów Lecha Wałęsy

Lech Wałęsa obchodzi swoje 70. urodziny. Świętujemy urodziny legendarnego przywódcy "Solidarności" i byłego prezydenta najśmieszniejszymi zdjęciami oraz cytatami!

Czy twój kolega może być seryjnym mordercą?
Czy twój kolega może być seryjnym mordercą?

Profiler: Morderstwo może być formą odreagowania – jeden pójdzie na zakupy, a drugi zabijać

Ostatnio dodane
Kupony i kody rabatowe