Osobowości - Facet

Koloseum znajduje się w...Licheniu! Wpadka z Koła Fortuny podbiła sieć! [WIDEO]

2017-09-19 08:48:28

Koło Fortuny było najpopularniejszym programem rozrywkowym jakiś czas temu. Po latach powrócił na antenę i nadal bawi oraz zaskakuje. Jak się jednak okazuje, największym zaskoczeniem są jednak niektórzy uczestnicy. W jednym z programów brała udział pewna kobieta, która nie miała zielonego pojęcia, gdzie znajduje się Koloseum. Jej odpowiedź zszokowała zarówno prowadzącego, Rafała Brzozowskiego, jak i pozostałych uczestników i tłum na widowni. Nagranie z odcinka stało się hitem w sieci, a na uczestniczce ludzie nie pozostawiają suchej nitki. Zobaczcie nagranie!Koło Fortuny

Koło Fortuny wraca po latach
Jeden z najpopularniejszych programów w Polsce po latach powrócił. Telewizyjne show jest jednak bardziej atrakcyjne i zawiera elementy, których program nie posiadał lata temu. Magiczna scenografia, muzyka na żywo oraz dodatkowe atrakcje to coś, co zdecydowanie przyciągnie widzów przed telewizory. Prowadzącym program został piosenkarz i aktor - Rafał Brzozowski, a jego asystentką sama Miss Polonia - Izabella Krzan.

gol

fot. screen YT

Słowa kluczowe: Rafał Brzozowski, Izabella Krzan, wpadka w internecie, program telewizyjny
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
Słynne duety seryjnych morderców
Słynne duety seryjnych morderców

Kiedy dwoje ludzi popełnia zbrodnię, zawsze pojawia się pytanie, czy kiedykolwiek byli by w stanie zrobić coś takiego sami. Co stałoby się, gdyby ich drogi nigdy się nie połączyły?

20 najlepszych tekstów Trybsona z Warsaw Shore
20 najlepszych tekstów Trybsona z Warsaw Shore

Najsłynniejsze grepsy największego pogromcy wszystkich gąsek!

Ostatnio dodane
Kupony i kody rabatowe