Adrenalina - Facet

Konfrontacje Sztuk Walki we Wrocławiu!

2007-07-28 13:18:24

 8 września szykuje się prawdziwa gratka dla prawdziwych mężczyzn. Do Wrocławia zjadą się przedstawiciele ośmiu najbardziej znanych stylów walki na świecie!

Podczas wrześniowej Gali widzowie będą mieli okazję zobaczyć aż jedenaście walk - siedem turniejowych, trzy dodatkowe oraz jeden super pojedynek specjalnie na tę okazję zaproszonych gwiazd.

Konfrontacja Sztuk Walki jest zorganizowana, by promować ideę walki międzystylowej. Sztuki walki stają się coraz popularniejsze, nowe szkoły, kluby wyrastają jak grzyby po deszczu. Mimo to wciąż istnieje na ich temat mnóstwo stereotypów. Sztuki walki nie pochodzą jedynie z Dalekiego Wschodu, nie jest to również widowisko przeznaczone jedynie dla mężczyzn - może przykuwać także uwagę kobiet i młodzieży, tym samym stając się świetnym sposobem na rodzinne spędzanie czasu.

KSW to nie tylko agresja, adrenalina i przemoc. Gala ma za zadanie pokazać, że sporty te niosą ze sobą wartości wyższe - zasady fair-play oraz cała filozofię z nimi związaną.

Podczas Gali widz czuje się częścią wydarzenia. Kamery pokazują sceny z życia „wojowników" na tygodnie przed walką, możemy towarzyszyć zawodnikom w szatni, na sali treningowej, obserwować ich przemianę. - Nasza formuła przewiduje także konfrontacje medialne przed Galą: radiowe wywiady, telewizyjne dyskusje oraz prasowe zapowiedzi - w ten sposób każdy uczestnik KSW staje się rozpoznawalny jeszcze przed turniejem. W efekcie nasza publiczność znając, podziwiając, a może nawet utożsamiając się z zawodnikiem przeżywa wydarzenia wieczoru bardziej żywiołowo, stwierdzają organizatorzy Gali.

Tradycją KSW jest również obecność na Gali znanych zawodników - zarówno polskich jak i gwiazd z zagranicy. Do tej pory gośćmi KSW byli m.in. Mirco CroCop Filipovic, Remy Bonjasky i Gilbert Ivel.

Więcej informacji znajdziesz na: http://www.konfrontacja.com/pl/index.php


Konfrontacje Sztuk Walki
15 września 2007, godz. 19:00
Hala Orbita
Wrocław

Marcin Szewczyk
(marcin.szewczyk@dlastudenta.pl)


 

Słowa kluczowe: Konfrontacja Sztuk Walki KSW sztuki walki sport adrenalina przemoc hala orbita
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Szybowiec na tle nieba
Szybownictwo - pomysł na spędzenie wolnego czasu dla pasjonatów lotnictwa

Wszystko, co musisz wiedzieć, jeśli chcesz podbijać przestworza!

Liverpool mistrzem Anglii 2019/2020. Zobacz reakcje zawodników, trenera i kibiców!

Puchar Premier League po 30 latach wraca na Anfield. Radości nie ma końca!

Kajetan Kajetanowicz - CrossKart test
Kajetan Kajetanowicz za sterami CrossKarta [WIDEO]

Popularny "Kajto" urozmaica swoje treningi o kolejne wyzwania.

Polecamy
Najsilniejsi ludzie świata powalczą w Warszawie
Najsilniejsi ludzie świata powalczą w Warszawie Warszawa

Warszawa zamieni się w stolicę światowego, zawodowego armwrestlingu. W dniach 9 - 10 listopada w stołecznym hotelu Westin odbędzie się turniej Pucharu Świata Zawodowców Niemiroff World Cup 2013, na którym pojawią się najsilniejsi ludzie świata.

Polatali w stanie nieważkości
Polatali w stanie nieważkości

Maxmisja – maxymalnie lekki lot bezgrawitacyjny Pepsi Max i Onet.pl dobiegła końca. Załoga, w której składzie znalazł się znany dziennikarz Marcin Prokop, odbyła lot bezgrawitacyjny w Las Vegas i szczęśliwie wróciła do domu.

Polecamy
Ostatnio dodane
Szybowiec na tle nieba
Szybownictwo - pomysł na spędzenie wolnego czasu dla pasjonatów lotnictwa

Wszystko, co musisz wiedzieć, jeśli chcesz podbijać przestworza!

Liverpool mistrzem Anglii 2019/2020. Zobacz reakcje zawodników, trenera i kibiców!

Puchar Premier League po 30 latach wraca na Anfield. Radości nie ma końca!