Osobowości - Facet

Laure Boulleau, czyli jedna z najseksowniejszych piłkarek na świecie [ZDJĘCIA]

2018-12-07 12:11:09

Piłka nożna to jeden z najpopularniejszych sportów na świecie. Nie tylko mężczyźni uprawiają ten sport, ale także kobiety. W poniższym artykule chcielibyśmy przedstawić jedną z nich - Laure Boulleau, występującą obecnie we francuskim klubie Paris Saint-Germain. Jest to aktualnie gwiazda, którą uznaje się za jedną z najseksowniejszych piłkarek na świecie.

Zobacz zdjęcia Laure Boulleau >>

Kariera juniorska i seniorska

Laure Boulleau urodziła się w 1986 roku w Clemont-Ferrand. Swoją karierę juniorską rozpoczęła ona we Francji, a dokładniej w klubie FC Riomois. Jej następnym krokiem w życiu zawodowym było przejście do FF Yzeure, a następnie w 2002 roku do drużyny ESM Yssingeaux.

Kariera seniorska znanej piłkarki rozpoczęła się w 2003 roku od klubu CNFE Clairefontaine. Laure rozegrała tu łącznie 35 meczów. Po dwóch latach trafiła ona do Paris Saint-Germain, w którym występuje do dzisiaj z numerem 3 na koszulce. Mimo swojego niskiego wzrostu – 160 centymetrów – Laure Boulleau gra na pozycji obrońcy.

Kariera reprezentacyjna

Zawodniczka PSG zaliczyła także swoje epizody w reprezentacji. Rozpoczęła od francuskiej drużyny U-20 w 2006 roku, a później dołączyła do grupy U-21. W obu zespołach Laure rozegrała po 5 meczów. Najdłużej spędziła w seniorskiej reprezentacji, gdzie wystąpiła w 33 spotkaniach, w tym na Mistrzostwach Świata 2011 oraz na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012.

Media społecznościowe

Laure Boulleau prowadzi aktywnie swój profil w serwisie Instagram, gdzie obserwuje ją aktualnie ponad 426 tysięcy użytkowników. Można tu zobaczyć zdjęcia piłkarki nie tylko z kulisów meczów klubowych i reprezentacyjnych, ale także fotografie z życia prywatnego.

PW

Fot. Instagram.com

Źródło: wikipedia.org

Laure Boulleau, czyli jedna z najseksowniejszych piłkarek na świecie [ZDJĘCIA] [ZOBACZ GALERIĘ]
Słowa kluczowe: Fotki, instagram, sport, PSG, reprezentacja francji, obrońca
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Zobacz, gdzie jeszcze moÅźna zobaczyć Natalię Dyer!
Natalia Dyer - amerykańska gwiazda serialu "Stranger Things" [ZDJĘCIA]

Zobacz, gdzie jeszcze można zobaczyć Natalię Dyer!

Zobacz, kim jest aktorka, ktÃłra zagra głÃłwną rolę w filmie "Alita: Battle Angel"!
Rosa Salazar - amerykańska gwiazda filmu "Alita: Battle Angel" [ZDJĘCIA]

Zobacz, kim jest aktorka, która zagra główną rolę w filmie "Alita: Battle Angel"!

Polecamy
Lais Ribeiro reklamuje bieliznę Victoria`s Secret
Lais Ribeiro reklamuje bieliznę Victoria`s Secret

Michael Bay żyje wymarzonym życiem każdego nastolatka. Tak na planie jego nowej reklamy wyglądała 20-letnia brazylijska piękność Lais Ribeiro.

Domem mężczyzny jest trumna, czyli Al Bundy Show
Domem mężczyzny jest trumna, czyli Al Bundy Show

Jak wyglądaŁ mężczyzna zanim wymyślono metroseksualizm? Co mówił? Jak żył? Co kochał i kogo nienawidził? Przedstawiamy wybrane złote myśli totalnego przeciwieństwa nowego-typu-męskości. Przedstawiamy Ala Bundy'ego.

Ostatnio dodane
Zobacz, gdzie jeszcze moÅźna zobaczyć Natalię Dyer!
Natalia Dyer - amerykańska gwiazda serialu "Stranger Things" [ZDJĘCIA]

Zobacz, gdzie jeszcze można zobaczyć Natalię Dyer!