Osobowości - Facet

Leszek Stanek mówi całą prawdę o Azja Express. Szczery wywiad! [WIDEO]

2016-10-25 08:56:35

Dla Leszka Stanka udział w „Azja Express” był przygodą życia. Tancerz chętnie powtórzyłby to doświadczenie – przygotował nawet listę osób, z którymi mógłby wziąć udział w kolejnej edycji reality show. Tancerz nie zgadza się z zarzutami niektórych kolegów z planu o manipulowanie montażem. Uważa, że w programie każdy uczestnik pokazał swoją prawdziwą osobowość.

„Azja Express” to jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów telewizyjnych tej jesieni. Leszek Stanek nie żałuje jednak swojej decyzji o udziale w tym niecodziennym reality show telewizji TVN. Uważa, że była to dla niego niesamowita przygoda, której nie zapomni do końca życia. Twierdzi, że kilkutygodniowa podróż po Laosie, Wietnamie, Tajlandii i Kambodży dostarczyła mu ogromnych emocji.

 Była to przygoda wypełniona wachlarzem emocji, przygoda pełna przepięknych sytuacji, była przygodą z ludźmi fantastycznymi, której nie da się powtórzyć tak naprawdę – mówi Leszek Stanek agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Tancerz jest przekonany, że każda kolejna edycja programu dostarczyłaby jeszcze więcej przeżyć i emocji. Dlatego nie wahałby się ani chwili przed ponownym uczestniczeniem w wyścigu po Azji. Ma nawet nadzieję, że producenci „Azja Express” ponownie zaproszą go do programu.

– Nawet już podsunąłem im kilka nazwisk, z którymi świetnie bym się tam bawił i odnalazł, absolutnie – mówi Leszek Stanek.

Niektórzy uczestnicy „Azja Express” już po kilku odcinkach stracili sympatię telewidzów. Należy do nich Renata Kaczoruk, której internauci zarzucają manipulowanie innymi, dwulicowość i parcie do zwycięstwa za wszelką cenę. Niektóre gwiazdy reality show zaczęły nawet mówić o manipulowaniu montażem ze strony producentów, którego celem jest pokazanie ich z jak najgorszej strony. Leszek Stanek nie zgadza się z tymi zarzutami.

– To jest kwestia tego, że wyciągają z nas pewne cechy osobowości, które w nas dominują, i myślę, że w montażu są uwydatniane. Na tym być może polega ta manipulacja, że są uwydatniane te cechy po to, żeby też nie mieszać odbiorcy za bardzo w głowie, a też po to, że jest nas zbyt wielu do pokazania, do zaprezentowania, żeby pokazywać sylwetkę każdego od początku do końca – mówi tancerz.

Stanek podkreśla, że kamery towarzyszyły uczestnikom „Azja Express” nawet przez 16 godzin na dobę. W efekcie nikt nie miał czasy, by grać kogoś innego, niż faktycznie jest. Oznacza to, że reality show obnażyło prawdziwe osobowości biorących w nim udział gwiazd. Tancerz uważa, że wszyscy jego koledzy z planu „Azja Express” to fantastyczni, ciekawi ludzi i o każdym z nich można nakręcić cały odcinek.

– Ze względów czasowych producent jest zmuszony wybierać odpowiednie sceny wybrane przez nich, ale prawda też jest taka, że to są sceny z naszego życia, w których uczestniczyliśmy i które nie są manipulowane przynajmniej z naszej strony, więc sama prawda – mówi Leszek Stanek.

Program „Azja Express” można oglądać w każdą środę o godz. 21.30. Jego gospodynią jest Agnieszka Woźniak-Starak. Do tej pory z rywalizacji odpadły dwie pary: Przemysław Saleta i Dariusz Kuźniak oraz Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.


Źródło: Agencja Prasowa Newseria.pl

fot. screen video

Słowa kluczowe: azja express, leszek stanek, renulka
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Rafaella Santos - seksowna siostra Neymar'a [ZDJĘCIA]
Rafaella Beckran - seksowna siostra Neymara [ZDJĘCIA]

Gorąca siostra znanego piłkarza podbija internet!

Stephanie Davis
Poznaj Stephanie Davis - inspirującą modelkę fitness [FOTO]

Zobacz zdjęcia seksownej modelki fitness!

Polecamy
17 najlepszych cytatów Barneya Stinsona
17 najlepszych cytatów Barneya Stinsona

Facet, który zawstydza wszystkich singlów, miłośnik drogich garniturów, cygar, szkockiej i kobiet poniżej 30. roku życia – Barney Stinson.

Dziewczyna na weekend: Sandra Prikker
Dziewczyna na weekend: Sandra Prikker

Wystarczy mieć wysportowane ciało, ładną buzię i piersi, żeby zdobyć sławę?

Ostatnio dodane
Rafaella Santos - seksowna siostra Neymar'a [ZDJĘCIA]
Rafaella Beckran - seksowna siostra Neymara [ZDJĘCIA]

Gorąca siostra znanego piłkarza podbija internet!

Stephanie Davis
Poznaj Stephanie Davis - inspirującą modelkę fitness [FOTO]

Zobacz zdjęcia seksownej modelki fitness!

Kupony i kody rabatowe