Osobowości - Facet

Mata publikuje "MIXTAPE 420" - swoją prywatną rozmowę z psychoterapeutką

2023-04-26 12:59:03

Mata od dłuższego czasu działa na rzecz depenalizacji marihuany w Polsce. W związku z poruszanym przez niego tematem Fundacja 420 wypuściła “MIXTAPE 420”, w którym usłyszymy rozmowy Maty z psychoterapeutką Marią Banaszak. Czego możemy dowiedzieć się z opublikowanych materiałów przez rapera?

Zobacz też: Mata pojawił się na komisji ONZ

Mata publikuje “MIXTAPE 420”

Mata w ubiegłym roku powołał Fundację 420, która walczy o dekryminalizację marihuany w Polsce. Warto zauważyć, że chociaż wcześniej raper wypowiadał się przede wszystkim na temat pozytywnych stron palenia, w najnowszym mixtapie, który został opublikowany 20 kwietnia, pokazuje, jakie są tego również negatywne efekty. Na profilu na platformie streamingowej możemy tuż obok utworów “PATOPROHIBICJA (28.01.2022)”, czy też “WYSPA NADZIEI” pojawiła się ponad godzinna rozmowa maty z psychoterapeutką.

Rozmowa Maty z psychoterapeutką 

Na początku “MIXTAPE 420” słyszymy, że raper zgłosił się o pomoc, ponieważ zauważył, że za dużo pali i, że sprawia mu to problemy w normalnym życiu. W nagraniu mężczyzna przyznaje się, że wcześniej była to dla niego forma nagrody, którą regularnie stosował. Dodaje również, że początki tego nawyku zaczęły się już w gimnazjum, kiedy miał 15-16 lat. Zaskakujące słowa dotyczące utraty kontroli nad nałogiem, dla wielu osób kłócą się jednak z jego działaniami na rzecz legalizacji marihuany. Jak jednak podkreślił artysta, chce on ograniczyć palenie do towarzyskich wyjść, czy też robienia tego kilka razy w miesiącu. 

Mata na spotkaniu ONZ

Na początku kwietnia mogliśmy obserwować Mate podczas spotkania ONZ-owskiej Komisji ds. Środków Odurzających. Raper nie tylko przysłuchiwał się obradom, ale również opowiedział o swoim własnym oświadczeniu, jak został zatrzymany za posiadanie 1,5 grama marihuany. Zaznaczył również, że problem ten nie dotyka tylko jego, ale również 30 tys. młodych osób w Polsce, które pod tym samym zarzutem trafiają do aresztu. 

BS

fot. Instagram/fundacja420

Źródło: vibez.pl

Słowa kluczowe: Mata, MIXTAPE 420, rozmowa z psychoterapeutką, marihuana
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
ołena zełeńska
Kim jest pierwsza dama Ukrainy, Ołena Zeleńska?

Zobacz, kim była Ołena Zełeńska przed zostaniem pierwszą damą Ukrainy.

Polecamy
Ostatnio dodane
Popularne
Magic: the Gathering - poradnik do gry karcianej

Na czym polega popularna karcianka?