Seks - Facet

Nie dotykasz - znikasz

2009-10-07 14:23:20

 Uwodzenie to nie tylko słowa - magiczne sekwencje zdań, które należy wypowiedzieć w odpowiedniej kolejności, by zdobyć kobietę. To również nie bierne inwestowanie w siebie - pracę, pasje, ubiór. Zapamiętaj sobie raz na zawsze, że uwodzenie to dotyk!

Dotyk jest  kluczem do zdobycia każdej kobiety. Obok kontaktu wzrokowego to najważniejszy czynnik, który jest konieczny do posunięcia waszej relacji naprzód. Nie zaczniesz jej całować, jeśli jej wcześniej nawet nie dotknąłeś. Nie stworzysz poczucia głębokiej bliskości, więzi, zaufania, bezpieczeństwa. Nie podkręcisz jej pożądania, podekscytowania, podniecenia. W końcu, nie możesz uprawiać seksu z kobietą bez dotykania jej. Możesz to jednak zrobić, bez rozmawiania z nią, albo bez bycia superbogatym czy pięknym. To właśnie dotyk jest najważniejszą rzeczą w podrywie.

Czy ona jest gotowa?

Skoro umawia się z Tobą na randkę, to jest gotowa na to, by być dotykaną. To najnormalniejsza rzecz w świecie. Chcecie poznać się nie tylko od strony charakterów, ale także, chcecie poznać nawzajem własne ciała i to, na ile czujecie się komfortowo ze sobą. Dotykanie tworzy poczucie komfortu i bliskości. Kobiety w klubie także mają ochotę zabawić się i nie idą tam po to, by stać pod ścianą pilnując, by żaden świetny facet nie zbliżał się do nich. Jeśli ona umawia się z Tobą, lub przebywa w Twoim towarzystwie w klubie, to znaczy, że już myśli o Tobie jak o potencjalnym partnerze. Jeśli nie będziesz jej dotykał, to może się ta myśl, szybko przerodzić w traktowanie Cię jako "tylko przyjaciela". Musisz jednak pamiętać o kilku zasadach, by Twój dotyk nie odstraszył kobiety, ale by stworzył powiązanie na głębszym poziomie.

Jak zacząć?

Dotykanie kobiety dla niektórych facetów może być o wiele bardziej problematyczne niż się wydaje. Robią to za wcześnie w odpychający dla niej sposób, naruszając jej strefę komfortu, lub zwlekają z tym tak długo, że kobieta przestaje myśleć o nich jak o potencjalnym partnerze. Tutaj niezmiernie ważna jest dopasowanie poziomu dotyku do reakcji kobiety i sprawdzanie tego, czy ona czuje się komfortowo gdy jej dotykamy. Musisz zacząć jej dotykać najwcześniej jak to tylko możliwe, ale w sposób, który będzie niezobowiązujący. Nie możesz być nachalny i zbyt napalony, gdy ona nie jest jeszcze gotowa na przejście do bardziej intymnego kontaktu! Pamiętaj jednak, że nie możesz zwlekać i to do Ciebie należy przełamywanie kolejnych lodów.

Co dalej?

Gdy zacząłeś już od krótkiego dotyku nieseksualnego i ona reaguje pozytywnie, to możesz przejść do trzymania jej za rękę, przytulania i bardziej sugestywnego sposobu kontaktu, jednak nie posuwaj się za daleko zbyt wcześnie! Ogólnie sprawa polega na zasadzie prostego podziału na kolejne poziomy eskalacji. Od całkowicie przypadkowego do bardzo seksualnego. Kolejne etapy są oparte na coraz bardziej bezpośrednim kontakcie. Przechodzenie pomiędzy nimi warunkowane jest reakcjami kobiety. Musisz obserwować i sprawdzać, jak daleko możesz się posunąć. Nie możesz także nadawać specjalnej wartości temu, że ją dotykasz. Niech to będzie dla Ciebie coś naturalnego. Nie patrz na miejsce, które dotykasz. Ponadto kobiety lepiej reagują na dotyk bardziej subtelny z podtekstami. Unikaj łapania jej palcami i wyraźnego obmacywania. Nawet jeśli ona jest bardzo nakręcona i chętna, to delikatny dotyk w początkowej fazie odbierze jako coś bardziej podniecającego niż samcze obłapywanie. Dotyk nie może być za długi i nieodpowiedni do sytuacji.

Jak szybko mogę przechodzić na kolejne poziomy?

To zależy od kobiety i jej poziomu otwartości, pewności siebie i poczucia komfortu. Są kobiety, które uwielbiają zdecydowanych mężczyzn i podnieca je silny seksualny bezpośredni dotyk, a są takie, które reagują opornie nawet na subtelne próby mocniejszego kontaktu. Zależy także od sytuacji w jakiej się znajdujecie. Inaczej wygląda to w klubie, gdy oboje wiecie po co przyszliście, inaczej na nieco romantycznej randce, inaczej w dzień. To jest coś, czego nie da się krótko zwerbalizować, ponieważ wszystko opiera się na praktyce i umiejętności dopasowania. Istnieją bardzo proste sposoby na sprawdzenie tego jak daleko możemy się posunąć w konkretnym momencie z daną kobietą.

Zapamiętaj, że jest to sednem całości uwodzenia naturalnego. Umiejętność dotyku w odpowiedni sposób sprawi, że będziesz kochankiem, jakiego kobiety będą pożądać. Kobiety potrzebują bliskości i komfortu wynikającego z kontaktu fizycznego. Miej to na uwadze, testuj i stań się facetem alpha.

Tomasz Marzec, Robert Kasprzak
AlphaMale Polska
www.forum.alphamale.pl

 

Słowa kluczowe: eskalacja dotyku uwodzenie dotyk miłości podryw jak podrywać

7 cech, których szukają u Ciebie kobiety (7)

7. Pociąg do przygody
6. Okazywanie emocji
5. Akceptacja innych kobiet
 4. Umiejętność podejmowania decyzji
3. Ambicja
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
 • Re: ehh faceci [0]
  Odpowiedź na: ehh faceci
  foxi
  2015-02-11 21:53:53
  Na pierwszym spotkaniu dotyk odpada. Najpierw chcę poznać jakim jest człowiekiem, jaki ma charakter. Jeśli zgadzam się na drugie spotkanie tzn jestem nim zainteresowana jako mężczyzną, wtedy dotyk jak najbardziej pożądany. Na pierwszym jest wręcz odpychający.
 • Re: Re: Re: ehh faceci [0]
  Odpowiedź na: Re: Re: ehh faceci
  pROSIACZEK
  2009-10-12 21:12:15
  TIBIA
 • Re: Re: ehh faceci [1]
  Odpowiedź na: Re: ehh faceci
  sylwia
  2009-10-12 08:34:42
  Jakis lekki dotyk to owszem ale nie namietne pocalunki albo tzw obmacywanie brzydko mowiac. a to roznica.
 • Re: ehh faceci [1]
  Odpowiedź na: ehh faceci
  emka
  2009-10-11 17:11:54
  Żaden facet Cie nie przytulił na pierwszym spotkaniu? Współczuję... Jeśli on mi się podoba, to aż nie mogę się doczekać, żeby mnie przytulił czy pocałował. Nie lubię być obłapywana, przez jakichś nachalnych kolesi, ale sednem tego tekstu jest raczej to, by to mężczyzna dopasował się do reakcji kobiety.
 • ehh faceci [2]
  sylwia
  2009-10-11 10:33:56
  Taki tekst tylko mogli napisać mężczyźni,ale zanim przeczytalam kto tego dokonał wczytalam się w całość. Są rożne kobiety, jedne umawiaja się z facetami tylko po to aby milo spędzić swój czas i jeszcze COŚ a drugie są takie które chcą zwyczajnie potanczyć w klubie, i porozmawiać. i gdyby obcy facet zaczal dotykac mojego ciala na pierwszym spotkaniu to od razu odlatuje bleee
Zobacz także
Zobacz, w jaki sposÃłb zdolnościami manualnymi moÅźna urozmaicić grę wstępną!
Kokigami - jak wykorzystać origami w zabawach łóżkowych?

Zobacz, w jaki sposób zdolnościami manualnymi można urozmaicić grę wstępną!

Zobacz, na czym polega singapurski pocałunek!
Singapurski pocałunek - czym jest i jak go stosować?

Zobacz, na czym polega singapurski pocałunek!

Jak być dobrym w łÃłÅźku?
Jak być dobrym w łóżku?

Chcesz, aby ona chciała więcej? Zobacz, jak ją zaspokoić w łóżku.

Polecamy
Jaka jest w łóżku? Bielizna prawdę ci powie
Jaka jest w łóżku? Bielizna prawdę ci powie

Po czym poznać, jaka ona jest w łóżku? Nowe badania rodem z USA.

Po ciemku czy przy świetle?
Po ciemku czy przy świetle?

Facet, jak to na faceta przystało, gdzie by się nie znalazł i czego by nie robił – uwielbia, wręcz miłuje, delektować się pięknem kobiecej urody.

Ostatnio dodane
Zobacz, w jaki sposÃłb zdolnościami manualnymi moÅźna urozmaicić grę wstępną!
Kokigami - jak wykorzystać origami w zabawach łóżkowych?

Zobacz, w jaki sposób zdolnościami manualnymi można urozmaicić grę wstępną!

Zobacz, na czym polega singapurski pocałunek!
Singapurski pocałunek - czym jest i jak go stosować?

Zobacz, na czym polega singapurski pocałunek!