Adrenalina - Facet

Pierwsza w Polsce gala sportów walki w Operze

2014-09-23 10:24:10

Mamy ogromny zaszczyt poinformować wszystkich fanów sportów walki, Muay Thai, Kickboxingu i MMA, iż na polskiej scenie Sztuk Walki pojawia się właśnie nowy podmiot, jakim jest organizacja East Side Fight (ESF), która w dniu 15 listopada 2014 w Białymstoku, przeprowadzi swój pierwszy event.

To całkowicie nowy projekt mający za zadanie promocję Wschodniej Polski poprzez imprezy Sportów Walki na najwyższym sportowym poziomie, oraz w bardzo ekskluzywnym, międzynarodowym wydaniu.

Za pośrednictwem elitarnych wydarzeń sportowych organizacja East Side Fight zamierza stworzyć platformę i dać możliwości rozwoju sportowcom, trenerom, działaczom i klubom sportowym ze Wschodniej Polski w ramach swojego projektu. Na jego czele stoi pomysłodawca i zarazem pierwszy polski mistrz świata Karate Kyokushin z Japonii, Piotr Sawicki. Najbardziej utytułowany polski mistrz Karate wraz ze stowarzyszeniem SCK (Sport Club Karate) zamierza mocno ożywić scenę polskich Sportów walki w ramach tego projektu i warto wesprzeć to przedsięwzięcie.

Wielkie wyzwania i projekty wymagają wielkiej areny i taką, bez wątpienia, Białystok posiada. Będzie nią gmach najnowocześniejszej w tej części Europy - Opery i Filharmonii Podlaskiej, który znajduje się w centrum Białegostoku, przy ulicy Odeskej 1. Na ten jeden dzień Europejskie Centrum Sztuki, jak nazywany jest też obiekt, stanie się Europejskim Centrum Sztuk Walki. Program gali wypełnią międzynarodowe pojedynki i kapitalne pokazy umiejętności mistrzów Karate, Judo, Aikido i Wushu.

W pojedynkach widzowie obejrzą najlepszych zawodników z regionu podlaskiego, Białegostoku czy wschodniej Polski w konfrontacji z rywalami z zagranicy. To już pewne, iż do walk wyjdą mistrzowie świata, Europy i Polski jak utytułowany mistrz Muay Thai i K-1, Bartosz Botwina z Husarza Białystok. Kobiece Muay Thai reprezentować będzie mistrzyni świata WMF, Judyta Niepogoda z Gladiatora Siedlce. Kolejnym zawodnikiem jaki zawsze godnie reprezentował stolicę wschodniej Polski, będzie Radosław Rydzewski - medalista mistrzostw świata i Europy a także wielokrotny mistrz Polski w formule K-1.

Podczas gali nie zabraknie także młodych perspektywicznych zawodników ze Wschodniej Polski. Formułę MMA reprezentować będzie Piotr Kalenik z Valetudo Białystok i Maciej Michalczuk z SCK Białystok. Widowiskowe ciężkie K-1 widzowie zobaczą w wykonaniu reprezentującego Humana Białystok dwumetrowego Tomasza Klimiuka. Organizator zaprosił także do współpracy mistrza świata Muay Thai, Filipa Rządka z Kalisza i reprezentującego w MMA, Kaiser Team Olsztyn, Przemysława Zbiciaka.

To tylko wstępna zapowiedź świetnie rokującego projektu East Side Fight, do którego zostanie dołożona fantastyczna oprawa. Gra świateł, muzyka, pokazy i oczywiście świetne walki to to na co kibice bez namysłu powinni zarezerwować czas w sobotę 15-go listopada i udać się do Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku przy ulicy Odeskej 1. Serdecznie zapraszamy i polecamy! Po raz pierwszy w Polsce! Po praz pierwszy na Podlasiu! Po raz pierwszy w Operze!

ip

Słowa kluczowe: east side fight białystok sporty walki muay thai
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Rowery trekkingowe dla kaÅźdego
Rowery trekkingowe dla każdego

Rowery trekkingowe są idealne dla każdego, kto lubi pokonywać na rowerze długie trasy.

Tak wyglądał knock out Tomasza Oświęcimskiego [WIDEO]
Tak wyglądał knock out Tomasza Oświecińskiego [WIDEO]

Erko Jun znokautował Oświecińskiego już w I rundzie.

Rozpoczął się Runmageddon w Myślenicach
Rozpoczął się Runmageddon w Myślenicach

Najbardziej ekstremalny bieg przez przeszkody powrócił do Myślenic.

Polecamy
Piękne bestie
Piękne bestie

Ubrane w czarne peleryny, ze specjalnie tresowanymi do szczucia psami były postrachem dla wycieńczonych więźniarek.

Shadow Warrior 2 polskiego Techlandu z datą premiery, ceną i dodatkami [WIDEO]
Shadow Warrior 2 polskiego Techlandu z datą premiery, ceną i dodatkami [WIDEO]

Zbliża się najgłośniejsza polska premiera gry w 2016 roku.

Ostatnio dodane
Rowery trekkingowe dla kaÅźdego
Rowery trekkingowe dla każdego

Rowery trekkingowe są idealne dla każdego, kto lubi pokonywać na rowerze długie trasy.

Tak wyglądał knock out Tomasza Oświęcimskiego [WIDEO]
Tak wyglądał knock out Tomasza Oświecińskiego [WIDEO]

Erko Jun znokautował Oświecińskiego już w I rundzie.

Kupony i kody rabatowe