Na Żywca - Facet

Pomysł na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski

2018-07-11 08:51:43

Kiedy mężczyzna zdecyduje się już na wypowiedzenie magicznego "TAK" przed ołtarzem, czeka go cała masa zdarzeń, które wiążą się ze ślubem. Jednym z przyjemniejszych jest wieczór kawalerski, który dla faceta często oznacza ostatnie chwile, które może poświęcić na beztroską zabawę. Aby tego typu impreza była niezapomniana i przyniosła ze sobą same miłe wspomnienia, ważna jest odpowiednia organizacja oraz pomysł na wieczór kawalerski, który zostanie zapamiętany na długo.

balony z konfetti

Wieczór kawalerski

Nieodłącznym elementem całego ślubnego zamieszania jest wieczór kawalerski. Na tę noc czeka każdy przyszły pan młody. Nie bez powodu mówi się w końcu, że jest to najbardziej zwariowana impreza w całym męskim życiu. Ważne jest, aby była ona dobrze zorganizowana i dopięta na ostatni guzik. Tego typu sprawami zajmuje się zazwyczaj świadek pana młodego, który pełni rolę głównego koordynatora całej imprezy. W przypadku organizacji wieczoru kawalerskiego bardzo ważne jest, aby spisać na kartce wszystkie ważne rzeczy, związane z zabawą. Przede wszystkim należy dowiedzieć się, kogo przyszły pan młody chce chętnie widzieć na tego typu imprezie. Zapraszanie na siłę facetów, którzy nie są do końca przychylni oraz panów z dalszego towarzystwa nie jest dobrym pomysłem. Wieczór kawalerski przeznaczony jest wyłącznie dla najbliższego grona kumpli, którzy dobrze się znają i ufają sobie nawzajem.

Pomysł na wieczór kawalerski

Popularnym i sprawdzonym pomysłem na wieczór kawalerski jest zorganizowanie imprezy w klubie. Tego typu opcja na pewno spotka się z aprobatą większości zaproszonych, a i przyszły pan młody nie będzie mieć nic przeciwko zabawie do białego rana na parkiecie modnego klubu. Aby niespodzianka się udała, należy wcześniej zarezerwować lożę oraz ewentualne przekąski, a także napoje. Zazwyczaj manager klubu osobiście zajmuje się tego typu rezerwacjami oraz zorganizowaniem obsługi, a także odpowiedniego miejsca w klubie. Rezerwacja loży zazwyczaj kosztuje od 100 do kilkuset złotych. Cena napojów oraz przekąsek uzależniona jest od miejsca, jego prestiżu oraz obsługi w lokalu, a także imprezy towarzyszącej danemu miejscu. Aby nie było problemu z płatnością oraz nieprzyjemnych niespodzianek, warto dużo wcześniej ustalić budżet imprezy oraz zrobić składkę, która pozwoli na beztroską zabawę do białego rana.

Wieczór kawalerski w plenerze

Coraz modniejszą opcją na wieczór kawalerski staje się impreza w plenerze. Panowie bardzo często decydują się na kilkudniowy wyjazd w teren, podczas którego będą mieli możliwość zabawy w paintball, przejazdu terenowymi samochodami lub uczestniczego w dzikich rozrywkach na świeżym powietrzu. Tego typu spędzanie wolnego czasu nie tylko zbliży całą ekipę, ale sprawi, że przyszły pan młody będzie w siódmym niebie. Wiele firm organizuje wieczory kawalerskie z dojazdem, noclegiem oraz pełnym wyżywieniem. W cenie są także gry, zabawy, a także ognisko i wieczorna impreza. Niektóre firmy przygotowane są na naprawdę mocne wrażenia dla swoich klientów. Ważne jest więc, aby dowiedzieć się, czy aby na pewno wszyscy uczestnicy wieczoru kawalerskiego będą chcieli w czymś takim wziąć udział.

Prezent na wieczór kawalerski

Z ostatnią imprezą "na wolności" pana młodego wiąże się także kilka zwyczajów. Jednym z nich jest podarowanie mu małego giftu. Prezent na wieczór kawalerski nie musi być kosztowny i duży. Wystarczy pomysł, odrobina kreatywności i znajomość gustu swojego kumpla, a na pewno tego typu podarunek zostanie przyjęty z uśmiechem. Popularnym prezentem na wieczór kawalerski jest śmieszna bielizna, erotyczne gadżety czy książka - poradnik przyszłego męża. Bardzo często panowie kupują także markowe perfumy, ozdobne dodatki do garnituru i dodatki do garderoby ozdobione śmiesznymi napisami, które nawiązują do ślubu.

gol

fot. pexels.com

Słowa kluczowe: prezent na wieczór kawalerski, impreza, zabawa
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Nie daj się zaskoczyć zimie!
Jak szybko i skutecznie odmrozić szybę samochodową?

Nie daj się zaskoczyć zimie i zobacz, jak łatwo odmrozić szybę w aucie!

Zobacz, jakich przedmiotÃłw nie powinniśmy przechowywać w magazynach self storage!
Czego nie można przechowywać w self storage?

Zobacz, jakich przedmiotów nie powinniśmy przechowywać w magazynach self storage!

Self storage moÅźe być rozwiązaniem na zmagazynowanie wielu rzeczy naleÅźących do firmy.
Jak firma może wykorzystać self storage?

Self storage może być rozwiązaniem na zmagazynowanie wielu rzeczy należących do firmy.

Polecamy
Modelki Victoria's Secret bez makijażu
Modelki Victoria's Secret bez makijażu

Jeśli kiedyś zastanawiałeś się, jak wyglądają aniołki Victoria's Secret poza światem perfekcji podrasowanym tonami makijażu i photoshopem, teraz masz okazję to sprawdzić. Według nas zawsze prezentują się bardzo atrakcyjnie.

10 znaków, że nie wyleczyłeś się z byłej
10 znaków, że nie wyleczyłeś się z byłej

Przestań się oszukiwać. Ciągle myślisz o swojej byłej dziewczynie.

Ostatnio dodane
Nie daj się zaskoczyć zimie!
Jak szybko i skutecznie odmrozić szybę samochodową?

Nie daj się zaskoczyć zimie i zobacz, jak łatwo odmrozić szybę w aucie!

Zobacz, jakich przedmiotÃłw nie powinniśmy przechowywać w magazynach self storage!
Czego nie można przechowywać w self storage?

Zobacz, jakich przedmiotów nie powinniśmy przechowywać w magazynach self storage!