Osobowości - Facet

Popek zachwycił w "Tańcu z gwiazdami"! [WIDEO]

Popek wygrał pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami"

2018-03-05 11:25:57

Najbardziej kontrowersyjny polski muzyk pokazał całkowicie inną twarz! Popek, który znany jest z dość mocno przerażającego wizerunku, szturmem podbił serca jurorów oraz widzów w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami". Muzyk zdobył pierwsze miejsce po tym, jak wraz ze swoją partnerką, Janją Lesar, wytańczył walca angielskiego.

Popek i Janja Lesar

Popek w "Tańcu z gwiazdami"

Udział Popka w "Tańcu z gwiazdami" od początku budził wiele emocji. Sporo osób uważało, że udział kontrowersyjnego muzyka w popularnym programie telewizyjnym nie przyniesie stacji dobrej reklamy. Jak się jednak okazuje, lider Gangu Albanii idealnie odnalazł się w roli tancerza i wszystko wskazuje na to, że z króla Albanii może awansować na...króla parkietu. Zobaczcie nagranie z "Tańca z gwiazdami" i niesamowitego walca angielskiego.

gol

fot. screen YT

Słowa kluczowe: Popek, Popek Monster, Gang Albanii, Taniec z Gwiazdami, Janja Lesar
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
Jessica Alba - 31 zdjęć na 31 urodziny
Jessica Alba - 31 zdjęć na 31 urodziny

Można zaryzykować stwierdzenie, że jej uroda to jedyny powód, żeby obejrzeć niektóre filmy z jej udziałem.

Gigantyczne piersi przekleństwem nastolatki [FOTO]
Gigantyczne piersi przekleństwem nastolatki [FOTO]

Ellie Jaycock to pozornie zwyczajna nastolatka. Uczy się w szkole średniej, imprezuje z rówieśnikami - jedyną rzeczą, która odróżnia ją od koleżanek jest monstrualny biust.

Ostatnio dodane
Kupony i kody rabatowe