Osobowości - Facet

Rafaella Beckran - seksowna siostra Neymara [ZDJĘCIA]

Rafaella Beckran - zdjęcia

2018-07-19 09:19:45

Brazylijski piłkarz, Neymar może poszczycić się nie lada osiągnięciami na boisku. Sportowiec święci triumfy od lat, a jego kariera zadziwia fanów na całym świecie. O popularnego napastnika nie bez powodu biją się największe kluby piłkarskie z całego świata. W ostatnim czasie, Neymar może być dumny z innego sukcesu, bynajmniej nie sportowego. Ukochana siostra piłkarza, Rafaella Beckran rozpędziła się na dobre w szalonym świecie show biznesu i wszystko wskazuje na to, że piękna Brazylijka zaczyna doganiać popularnością swojego brata.

Zobacz zdjęcia gorącej Rafaelli Beckran>>

Rafaella Beckran - gorąca siostra Neymara

Piękna siostra Neymara cieszy się w ostatnim czasie nie mniejszą popularnością, jak jej utalentowany brat. Pretendująca do grona najlepszych influancerek na świecie młoda gwiazda nie bez powodu uznawana jest za jedną z najseksowniejszych gwiazd internetu. Jej konto śledzi prawie 5 milionów fanów, a grono miłośników jej egzotycznej urody wzrasta każdego dnia.

Fanka...Davida Beckhama

Rafaella Beckran tak naprawdę ma na nazwisko Santos. Jednak z miłości do swojego ukochanego piłkarza, Davida Beckhama, postanowiła zmienić nazwisko Santos na...Beckran. Ciekawe co na to jej brat?

Idealne ciało, idealna twarz

Seksowna siostra Neymara jest obecnie jedną z najbardziej znanych influancerek na świecie. Piękną gwiazdę zapraszają do współpracy najbardziej cenione i popularne firmy. Rafaella Beckran może poszczycić się nietuzinkową urodą, oryginalną twarzą oraz jednym z najseksowniejszych ciał w internecie.

gol

fot. instagram.com

Rafaella Beckran- seksowna siostra Neymar'a [ZDJĘCIA] [ZOBACZ GALERIĘ]
Słowa kluczowe: Rafaella Beckran, Neymar, zdjęcia
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Zobacz, gdzie jeszcze moÅźna zobaczyć Natalię Dyer!
Natalia Dyer - amerykańska gwiazda serialu "Stranger Things" [ZDJĘCIA]

Zobacz, gdzie jeszcze można zobaczyć Natalię Dyer!

Zobacz, kim jest aktorka, ktÃłra zagra głÃłwną rolę w filmie "Alita: Battle Angel"!
Rosa Salazar - amerykańska gwiazda filmu "Alita: Battle Angel" [ZDJĘCIA]

Zobacz, kim jest aktorka, która zagra główną rolę w filmie "Alita: Battle Angel"!

Polecamy
Domem mężczyzny jest trumna, czyli Al Bundy Show
Domem mężczyzny jest trumna, czyli Al Bundy Show

Jak wyglądaŁ mężczyzna zanim wymyślono metroseksualizm? Co mówił? Jak żył? Co kochał i kogo nienawidził? Przedstawiamy wybrane złote myśli totalnego przeciwieństwa nowego-typu-męskości. Przedstawiamy Ala Bundy'ego.

Nieprawdopodobna historia Marka Piotrowskiego
Nieprawdopodobna historia Marka Piotrowskiego

Amerykanie w dowód uznania postawili pomnik „Rocky’emu”, słynnemu bohaterowi ringu. Na podobny pomnik wojownika zasługuje Marek Piotrowski, nasz niezwyciężony „Punisher”.

Ostatnio dodane
Zobacz, gdzie jeszcze moÅźna zobaczyć Natalię Dyer!
Natalia Dyer - amerykańska gwiazda serialu "Stranger Things" [ZDJĘCIA]

Zobacz, gdzie jeszcze można zobaczyć Natalię Dyer!