Osobowości - Facet

Starszy mężczyzna śpiewający w metrze podbija amerykański Mam Talent! [WIDEO]

2017-07-13 12:58:30

Amerykańska edycja programu Mam Talent jest najbardziej popularną serią na całym świecie. Wyjątkowy talent show gromadzi przed monitorami odbiorników miliony fanów nie tylko w Stanach Zjednoczonych. "America's Got Talent" po raz kolejny udowadnia, że tego typu program przynosi nie tylko olbrzymią oglądalność, ale pozwala również spełnić marzenia. A w ich realizacji pomaga między innymi juror Simon Cowell, który ma nosa do prawdziwych talentów i zarabiania pieniędzy w branży muzycznej. Czy i tym razem uda mu się spełnić marzenia kolejnego uczestnica programu?

Mike Yung

Mike Yung - niezwykły muzyk z metra

Mężczyzna, który niesłychanie zaskoczył jurorów amerykańskiej edycji programu Mam Talent, od kilkudziesięciu lat występował, śpiewając w metrze. Zabawny, szczery i niezwykle skromny Mike Yung podbił serca nie tylko swoim ogromnym talentem i niesłychanym głosem, ale przede wszystkim charyzmą, którą dostrzegli również zgromadzeni tłumnie widzowie na sali. Publiczność nagrodziła występ brawami na stojąco, a jurorzy jeszcze długo nie mogli wyjść z podziwu dla skromnego muzyka. Mike wykonał utwór "Unchained Melody" wraz ze znajomym, który towarzyszył mu, akompaniując występ na gitarze.

Narodziny gwiazdy?

Czy Mike Yung zostanie kolejną gwiazdą, zrodzoną w programie "America's Got Talent"? Na pewno świat o nim nie zapomni. Charyzmatyczny artysta i jego wybitny głos zdecydowanie już na tą chwilę posiadają grono fanów, które z dnia na dzień się powiększa. A to dopiero początek kariery muzyka, który swoje występy zapoczątkował w amerykańskim metrze.

gol

fot. screen YT

Słowa kluczowe: Got Talent, juror,America's Got Talent, Mike Yung
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
Dziewczyna na weekend: Sandra Prikker
Dziewczyna na weekend: Sandra Prikker

Wystarczy mieć wysportowane ciało, ładną buzię i piersi, żeby zdobyć sławę?

Karina Zhyronkina najpiękniejsza na Ukrainie
Karina Zhyronkina najpiękniejsza na Ukrainie

21-letnia studentka z Charkowa została nową Miss Ukrainy.

Ostatnio dodane
Kupony i kody rabatowe