Seks - Facet

Studencki seks

2009-10-12 12:57:49

 Październik to czas powrotu na uczelnie, integracji studenckich, imprez i poznawania nowych ludzi. W tym wszystkim jest także miejsce na namiętność i emocje. Nadaj swojemu studiowaniu smaku dzięki poniższym poradom!

Pomyśl!

Musisz zrozumieć, że studia to prawdopodobnie najlepszy czas w Twoim życiu. Jesteś młody, pełen możliwości i zasobów. Powinna z tego płynąć także energia do przeżycia tego czasu w wyjątkowy sposób. Masz ogromny potencjał do tego by stać się tym, kim chcesz. Możesz także przeżywać swoje życie w bardzo dynamiczny i namiętny sposób. Imprezy, mnóstwo nowych znajomych, sprawdzanie swoich granic możliwości w wielu dziedzinach, ale studia to ponadto czas budowania nowych relacji. Oprócz tych stałych i poważnych, zdarzają się także te nastawione na seks i zabawę. Kobiety codziennie stosują setki zabiegów po to by się podobać, by być lepszymi, by przyciągnąć do siebie więcej facetów. Mimo hipokryzji, jaką lubią szerzyć, nie są nastawione tylko na rozmowę na tych studiach. Chcą czegoś więcej. Niektóre lubią to na ostro i mniej zobowiązująco, a do niektórych potrzeba niesamowicie subtelnego i romantycznego podejścia. Jakby nie było, studia to czas dobierania się w pary. Czy na dłużej, czy krócej, to zależy także od Ciebie.

Ogarnij się!

Wiele osób, po licealnym czasie studia odbiera jako nowy etap w życiu. O wiele więcej samodzielności i odpowiedzialności za własne czyny. Warto o tej ostatniej także pamiętać, ale w końcu w życiu trzeba wszystkiego spróbować, a czas na to jest właśnie na studiach. Jeśli coś Ci przeszkadza we własnej osobie, to koniecznie zmień to jak najszybciej. Wykorzystaj całą swoją energię, by stać się najlepszą wersją siebie. Jeśli jesteś już atrakcyjny dla kobiet, to będzie Ci tylko łatwiej. Musisz wiedzieć, że wygląd oczywiście ma znaczenie, tak samo jak rozmiar i kasa. Nie będziemy tu szerzyć populistycznego pocieszania. Ale pocieszający dla Ciebie może być fakt, że wiesz, że trzeba się ogarnąć. Jesteś już w tym momencie do przodu, więc nie narzekaj tylko pracuj nad sobą. Jeśli zrobisz to odpowiednio dobrze, to niebawem będziesz mógł czerpać ze swojego studiowania pełnię rozkoszy.

Otwórz się!

Nieśmiałość to najczęstszy powód problemów z zawieraniem nowych znajomości. Bierze się ona z różnych powodów, ale realnie możliwe jest jej pokonanie!  Musisz wiedzieć, że bardzo wielu studentów oraz studentek, traktuje studia właśnie jako czas do zmiany. Jest to pewnego rodzaju inna rzeczywistość, w którą wkraczają ze świadomością. Z jednej strony chcą poznawać innych i czuć się przez to dobrze, a z drugiej bywa, że traktują innych jak intruzów. Co ciekawe, narzekając na nieśmiałość innych, nie dostrzegają, że sami nie są otwarci na innych. Jeśli to czytasz to bardzo możliwe, że nie dzieje się to bez powodu i będziesz kolejną osobą, która w końcu zrozumie, że otwartość na innych ludzi sprawia, że czujemy się lepiej. Jeśli chcesz więcej seksu, to musisz autentycznie otworzyć się na kobiety i chcieć sprawiać by czuły się świetnie przy Tobie.


Zauważ możliwości!

Jak to, co już napisałem zamienić na spontaniczny seks? Musisz dostrzegać możliwości, by poznawać kobiety. Kobiety możesz poznawać nie tylko na domówkach poprzez swoich znajomych. Jest wiele okazji by poderwać nieznajomą. Oprócz zwykłych imprez w klubach, bardzo dobrze sprawdzają się różnego rodzaju integracje studenckie czy wydarzeń kulturalnych, koncertów itp. Skupiają one ogromne ilości ślicznych i inteligentnych studentek, które mają także ochotę wyrwać się ze studenckiego kieratu. Fenomenalnym miejscem jest także sama uczelnia. Choć tutaj bywa tak, że się spieszymy, mamy w głowie nadchodzące koło, lub to co musimy wyczarować z niczego na obiad, to jednak miłym akcentem w całym szarym dniu, może być rozmowa, jakiś komplement, kilka uśmiechów, które mogą skończyć się w przyszłości wspólnym wieczorem lub nocą.

Działaj!

Nic jednak nie dzieje się samo. Gdy już zobaczysz wspaniałą studentkę siedzącą samą przed zajęciami, to żeby ona poznała się na tym jak jesteś świetny, musisz się do niej odezwać i porozmawiać. Świetnie sprawdzają się sytuacyjne sposoby rozpoczęcia rozmowy. Poczucie humoru, luz i komfort. Jeśli czujesz, że odpowiedniejsze do Twojej osoby będzie rzucenie wyszukanego komplementu z czarującym uśmiechem i głębokim kontaktem wzrokowym, to także spróbuj tego. Możesz spytać o jakąś bzdurę, albo powiedzieć jej, że wygląda niesamowicie seksownie. Sposobów jest cały wachlarz. Jest wiele czynników, które będą wpływać na jej reakcję, ale ja osobiście nie spotkałem się z tym, żeby mnie jakaś kobieta pogryzła przy tym. Reakcje mogą być różne, ale przede wszystkim - działaj.

Ważne byś pamiętał o naturalności, nie udawał, bo kobiety wyczuwają ściemę na kilometr. Czuj się swobodnie i nie bądź nachalny czy narzucający się, stworzysz tym samym poczucie komfortu i powiązania, jeśli dodasz do tego m.in. to co pisaliśmy o dotyku to już masz dwa elementy do tej układanki.

Tomasz Marzec, Robert Kasprzak
AlphaMale Polska
www.forum.alphamale.pl  

Słowa kluczowe: studentki seks jak poderwać dziewczynę imprezy wrocław poznań nieznajome seks sex
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
 • A z kim wy po tym spicie? [0]
  LadyKiller
  2011-04-06 14:40:26
  Kobiety które tego nie wiedzą i sądzą że wszystko jest żałosne... A z kim by spał was chłopak gdyby was nie było? Z każdą inna, która by tego chciała. A jak tego nie dostajemy to za to płacimy, a w najgorszych przypadkach same możecie się domyślić, że sięgamy po drastyczny środek i sami się macamy. Wy potem jesteście z takimi desperatami, że głowa boli, ale o tym nie wiecie lub do tego byście się nie przyznały. Jak byłem prawiczkiem myślałem tak samo o seksie jak teraz i nie zmieniłem się z powodu doświadczeń, dale uważam że sex a miłość nie idą w parze a powinny w sumie rzeczy. Tylko, że nie ważny jak dobry i porządny będę ja, tylko w 50% winy leży po waszej stronie.
 • Październik to czas powrotu na uczelnie, integracji studenckich, imprez i poznawania nowych ludzi. W [0]
  Sexmaniak
  2010-02-09 16:18:35
  Witam dla mnie tacy co piszą o takich rzeczach są nie wyżyci lub żadna dziewczyna ich nie chce i chcą zwrócić na siebie uwagę kobiety pozdrawiam Sebastian Gdańsk.:) zapraszam kobiety do pisania na GG :)mój nr to 10131368
 • Re: ja znam lepszy sposób [0]
  Odpowiedź na: ja znam lepszy sposób
  monisiaa
  2010-02-04 11:20:45
  szkoda,ze nie ma tych fotek w sieci,tylko chyba komisja ocenia, chętnie bym zobaczyła tych wszystkich odważnych;)ehheh
 • ja znam lepszy sposób [1]
  edik
  2010-02-01 15:58:05
  i nie zawaham się go użyć:D wystarczy być gentelmanem dla kobiet:) wszystkie kobietki głosujcie na mnie juz niedługo bo wygram konkurs Unimila na nabardziej sexy fotke:) http://rewolucjaskyn.pl/competition.php
 • STUDENT WROCŁAW [0]
  Odpowiedź na: Pierdoły
  SS
  2009-12-16 15:08:09
  3/4 STUDENTOW W POLSCE TO NARKOMANI DZIW....I KURWIA....COZ KROTKO MOWIAC 1 WIELKI SYF.....ZE NIBY NAUKA
 • debile piszą dla debili [0]
  kot
  2009-12-12 00:50:48
  dlastudenta.pl to przecież portal - jak sama nazwa wskazuje - dla studentów. Kto więc do jasnej anielki wrzucił tu tekst treściowo denny, wewnętrznie sprzeczny, o języku i błędach nie wspomnę z litości. Z tych banalnych porad nikt nie skorzysta, więc mogło być choć śmiesznie, albo może skandalizująco, w ogóle jakoś - jest obrażająco inteligencję studenta, a studentki nie tylko inteligencję. Chodzi więc pewnie o reklamę forum i tekstów szwagra, bądź amatorskich wypocin szefa żony. Redakcjo, pobudka, wywalajcie chłam na bierząco!
 • Re: Re: Hola hola! [0]
  Odpowiedź na: Re: Hola hola!
  Zelo
  2009-10-17 00:18:53
  Dawidzie M rozumiem, że tytuł artykułu "Studencki Seks" mógł być bardzo mylący i wprawić w konfuzje nie jednego studenta, ale proszę nie wylewaj swojej frustracji w mało merytorycznych komentarzach.
 • Re: Dno? (raczej mówimy o Tobie) [0]
  Odpowiedź na: Dno
  Secret
  2009-10-16 23:32:41
  Dawidzie M. ... współczuje ograniczającego myślenia. Kobiety oczywiście nie są tylko "czymś z czym można pouprawiać seks". I autor tekstu absolutnie tego nie miał na myśli. Jednak zwróć uwagę, że kobiety kochają seks i są równie napalone co mężyczyźni. Jedynie społeczne przekonania, które wmawiają im, że jeśli szybko pójdą do łóżka to wyjdą na łatwe je powstrzymują przed seksem. Przy czym każdy mężczyzna odnoszący sukcesy z kobietami powie Ci, że nie ma łatwych kobiet. Jeśli uważasz, że jakaś kobieta jest łatwa to ją uwiedź, a jak Ci się nie uda to napisz czemu spieprzyłeś. Autorowi chodziło o nic innego, jak o to, że na studiach jest mnóstwo okazji do dobrej zabawy i chodź żadna dziewczyna Ci tego nie powie, to one też chcą się tak bawić. Przy czym jest taka szufladka "casanovy", w której każdy facet nastawiony na seks to napaleniec, zboczeniec, cham i bezuczuciowiec. Nic bardziej mylnego. Sam się zastanów nad tym, jakie masz życie i czy jesteś z niego zadowolony
 • Re: Pierdoły [0]
  Odpowiedź na: Pierdoły
  morgan
  2009-10-16 23:31:56
  Oj maja, maja, uwierzcie mi
 • Re: Pierdoły [0]
  Odpowiedź na: Pierdoły
  idaho
  2009-10-16 22:31:21
  Oj mają, mają...
 • Ehhh normalnie żal..... [0]
  good23
  2009-10-16 22:05:50
  Ciekawi mnie do kogo jest ten artykuł skierowany i w jakim celu ? Według mnie to jest poradnik typu "do zaliczenia jeden krok"... To ma być jakiś przepis na to jak zaciągnąć dziewczynę do łóżka ? Nie oszukujmy się ale porządni, nieśmiali faceci i tak z tego nie skorzystają. Nie chodzi o to, że są tacy porządni bo uważam, że to okazja czyni złodzieja ale właśnie o to, że przez swoją nieśmiałość, dobre wychowanie nie szukają takich okazji. A biorąc pod uwagę drugą grupę mężczyzn to im takie poradniki akurat nie są potrzebne. No sorry jak taki cfaniak widzi lekko wstawioną koleżankę to zamiast ją odprowadzić do domu stawia jej kolejnego drinka, obiecuje cuda byle by tylko ją bardziej spić i zaciągnąć po pijaku do łóżka no to sorry. Także róbcie jak uważacie ale uważajcie jak robicie. Pozdrowienia dla fajnych dziewczyn
 • Re: Hola hola! [1]
  Odpowiedź na: Hola hola!
  Dawid M
  2009-10-16 08:43:00
  Tak masz rację, jesteśmy mega leszczami, nie potrafimy się ogarnąć i w dodatku żal Ci z tego powodu rowa sciska...a i w dodatku apatyczni... Człowieku chodzi o poziom, do którego zaczynacie sprowadzać świat!!! Wiem że ciężko to zrozumieć, może dla tego że za bardzo się ogarniasz i przez to zawężasz swoją percepcję ale naprawdę spróbuj! Świat i życie to nie tylko fajny seks...
 • Hola hola! [1]
  Dawid
  2009-10-14 18:32:47
  Dobra dobra panowie, gadacie od rzeczy! Jestescie sfrustrowani, albo moze i zazdrosni ze taki swiat moze istniec. Nie komentuj poki nie sprobujesz. Pisanie ze to niemozliwe i oczernianie autora powoduje ze stawiacie sie w sytuacji mega leszcza, ktory nie wie kim jest kobieta, moze jedynie na stronach porno. Najpierw sprobuj, jak sie nie powiedzie kilka razy to masz 2 opcje: - zrobic cos z soba, "ogarnac sie" i nie zalowac, badz wrocic tutaj i napisac kolejny taki bezsensowny komentarz. Jesli ten artykul nie zadzialal na was motywujaca to wasz problem. PS. Czemu zawsze znajduja sie frajerzy ktorzy wszystko krytykuja?! To jest niesamowicie niezwykle, jednak istnieja tak bardzo apatyczni panowie, ze zal rowa sciska.
 • Dno [1]
  Dawid M
  2009-10-14 10:18:36
  Dno...stwierdzenia ww stylu: "masz mnóstwo możliwość na przygodny seks..." doprowadzają mnie do łez, i to nie ze śmiechu tylko z żalu. Czy Ty człowieku myślałeś kiedy to pisałeś? Dlaczego próbujesz zrobić ze studiów coś czym nie są. A kobiety traktujesz tylko jako "coś z czym można miło pouprawiać seks". Zastanów się nad tym trochę
 • bez komentarza [0]
  Ata
  2009-10-13 22:16:53
  Przecież to żałosne. Nie wiem w czym ten artykuł i komu miał pomóc - chyba napalonym i nierozprawiczonym licealistom w snuciu dalszych wizji na temat przygodnego seksu, którego i tak nie będą mieć :)
 • Pierdoły [3]
  :)
  2009-10-12 20:09:35
  Co za pierdoły! Masakra... Ciekawe skąd Ci panowie mają tyle doświadczenia, żeby udzielac takich porad innym:)
 • tanie porady [0]
  absolwent
  2009-10-12 20:08:36
  Widać, że artykuł napisany jest przez niewyżytych samców (jeden, subiektywny punkt widzenia :p)
Zobacz także
Ten problem paraliÅźuje facetÃłw w Å‚ÃłÅźku. Zobacz, o co chodzi!
Ten problem paraliżuje facetów w łóżku. Zobacz, o co chodzi!

Niektóre rzeczy totalnie paraliżują mężczyzn podczas współżycia.

Ona nie ma ochoty na seks? Zobacz, co moÅźe być przyczynÄ…
Ona nie chce się kochać? Zobacz, dlaczego

Spadek libido u kobiet może mieć wiele przyczyn. Poznaj niektóre z nich.

Brak ochoty na seks? Oto moÅźliwe przyczyny
Brak ochoty na seks? Oto możliwe przyczyny

Brak ochoty na seks może być sygnałem, że coś złego dzieje się w waszym związku.

Polecamy
Otwarcie pierwszego w Polsce salonu fetyszu!
Otwarcie pierwszego w Polsce salonu fetyszu!

Ponad 7000 erotycznych gadżetów, 250 metrów kwadratowych powierzchni, największe światowe marki!

Siedem rzeczy, którym ona się nie oprze...
Siedem rzeczy, którym ona się nie oprze...

O tym już wiemy - mężczyźni nie mogą oprzeć się pięknym piersiom, długim nogom, okrągłym pośladkom, długim włosom, czerwonej szmince oraz szpilkom. Jednak czemu nie mogą oprzeć się kobiety?

Ostatnio dodane
Ten problem paraliÅźuje facetÃłw w Å‚ÃłÅźku. Zobacz, o co chodzi!
Ten problem paraliżuje facetów w łóżku. Zobacz, o co chodzi!

Niektóre rzeczy totalnie paraliżują mężczyzn podczas współżycia.

Ona nie ma ochoty na seks? Zobacz, co moÅźe być przyczynÄ…
Ona nie chce się kochać? Zobacz, dlaczego

Spadek libido u kobiet może mieć wiele przyczyn. Poznaj niektóre z nich.

Kupony i kody rabatowe