Osobowości - Facet

Ta 81-letnia babcia zachwyciła jurorów "Got Talent"! Wzruszające nagranie podbija świat [WIDEO]

Emocjonujący występ w irlandzkim "Got Talent"

2018-03-12 10:53:34

Przygotujcie chusteczki! To nagranie na pewno was rozczuli. W irlandzkim programie "Got Talent" wzięła udział pewna niezwykła kobieta. Jej głos zdecydowanie zachwycił jurorów i widzów na sali. W całej historii nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kobieta ma aż 81-lat i posiada tyle energii, którą mogłaby obdarzyć niejedną osobę. Wspaniały występ Everlyn na pewno przejdzie do historii, a nagranie z legendarnego już odcinka "Got Talent" bije rekordy popularności w sieci. 81-letnia artystka otrzymała bowiem "Golden Buzzer", czyli przepustkę do samego półfinału. Kobieta nie za bardzo wiedziala jednak, co spotkało ją na scenie programu telewizyjnego. Na szczęście, z pomocą pośpieszyli jurorzy i prowadząca program, która uświadomiła Everlyn, że ta od razu przechodzi dalej. Zobaczcie niezwykłe nagranie!

Everlyn Got Talent

gol

fot. screen YT

Słowa kluczowe: Got Talent, Mam Talent, Everlyn, YT
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
Jak zmieniał się najsłynniejszy polski biust
Jak zmieniał się najsłynniejszy polski biust

Posiadaczka najsłynniejszego polskiego biustu nazywanego "skarbem polskiej kinematografii" - Renata Dancewicz - kończy dziś 43 lata!

17 najlepszych cytatów dr. Sheldona Coopera
17 najlepszych cytatów dr. Sheldona Coopera

Ma dwa doktoraty i „IQ, którego nie da się zmierzyć”. Dr Sheldon Cooper to bohater popularnego serialu komediowego „Big Bang Theory” (Teoria Wielkiego Podrywu).

Ostatnio dodane
Kupony i kody rabatowe