Osobowości - Facet

Ten pies ma operowy głos! Śpiewający zwierzak podbija internet [WIDEO]

Walter - śpiewający pies

2018-06-13 09:58:59

Jak się okazuje, talentem muzycznym obdarzeni są nie tylko ludzie. Również niektóre zwierzęta mają ogromne predyspozycje do tego, aby zostać gwiazdami. Walter, niesamowity pies na pewno jest na najlepszej drodze, aby nagrać własną płytę, ponieważ jego głos zaskakuje każdego, kto go usłyszy. Niezwykły pies wydaje z siebie dźwięki, które potrafią wprawić w osłupienie niejednego artystę. Właścicielka Waltera postanowiła nagrać śpiew swojego pupila, a filmik ze zwierzakiem wrzuciła do sieci. Jak się można domyślić, nagranie podbija internet, a o Walterze usłyszał już cały świat. Zobaczcie filmik, który na pewno was zszokuje!

Walter

gol

fot. screen YT

Słowa kluczowe: pies, Walter, nagranie
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
Domem mężczyzny jest trumna, czyli Al Bundy Show
Domem mężczyzny jest trumna, czyli Al Bundy Show

Jak wyglądaŁ mężczyzna zanim wymyślono metroseksualizm? Co mówił? Jak żył? Co kochał i kogo nienawidził? Przedstawiamy wybrane złote myśli totalnego przeciwieństwa nowego-typu-męskości. Przedstawiamy Ala Bundy'ego.

Luxuria Astaroth - hip-hopowa muza (FOTO)
Luxuria Astaroth - hip-hopowa muza (FOTO)

Luxuria Astaroth to dziewczyna, która wywołała niemały zamęt swoją urodą pokazaną w teledysku "My nie lubimy robić" Donatana.

Ostatnio dodane
Kupony i kody rabatowe