Gadżety - Facet

Tylko dla twoich uszu - oto bezprzewodowe słuchawki Twins Elite True Wireless Fresh 'n Rebel

2023-04-20 13:54:46

Holenderska marka Fresh 'n Rebel wprowadza na rynek flagowy model słuchawek True Wireless – Twins Elite. Do tej pory w ofercie producenta były modele bez funkcji ANC: Twins 1 i 3 oraz wersja z aktywną funkcją wyciszania hałasów – Twins ANC. Co wyróżnia nowe słuchawki douszne? Czy w ich przypadku istnieje możliwość spersonalizowania dźwięków pod kątem własnych preferencji?

Fresh 'n Rebel True Wireless Twins EliteNajważniejsze nowości w przypadku modelu Twins Elite to funkcja Personal Sound od Audiodo™, ulepszona funkcja Adaptive Hydrid ANC i Bluetooth Multipoint – funkcjonalność pozwalająca na jednoczesne połączenie dwóch urządzeń z jednym urządzeniem Bluetooth. Dlaczego warto zainwestować w ten model holenderskiego producenta?

Dźwięk nadający na Twoich falach

Każdy z nas ma inny i wyjątkowy słuch. Jedni mogą słyszeć lepiej wysokie częstotliwości, podczas gdy inni mogą słyszeć więcej tonów niskich. Oznacza to, że wielu ludzi przegapia swoją muzykę, nie zdając sobie z tego nawet sprawy. Twins Elite, za sprawą aplikacji Personal Sound od szwedzkiego Audiodo™, testują słuch danej osoby na wszystkich częstotliwościach i stroją dźwięk w słuchawkach pod kątem docelowego odbiorcy. Po utworzeniu spersonalizowanego profilu odbiorcy, w którym pewne częstotliwości są wzmacniane lub zmniejszane, można użyć intuicyjnego eqalizera w aplikacji, aby dostosować dźwięk według własnego uznania.

Zapanuj nad dźwiękami otoczenia – Adaptive Hybrid ANC i ENC

Twins ANC wyposażono w Adaptive Hybrid Active Noise Cancelling (ANC), w której to funkcji słuchawki automatycznie wybierają najodpowiedniejszy poziom tłumienia hałasu w zależności od otoczenia. Obie słuchawki Twins Elite posiadają po trzy mikrofony, z czego dwa służą do aktywnego usuwania szumów, a jeden umożliwia usuwanie szumów otoczenia (ENC). Mikrofony ENC z technologią beamformingu redukują dźwięki z otoczenia i skupiają się na dźwięku głosu, zapewniając osobie, z którą rozmawiamy, jakość dźwięku wolną od szumów. Beamforming, dzięki zmniejszaniu zakłóceń i zwiększaniu klarowności dźwięku, wykorzystywany jest w wielu urządzeniach: mikrofonach, głośnikach, słuchawkach i systemach telekonferencyjnych.

Postaw na maksymalną wygodę

Kolejna przydatna funkcja – Bluetooth Multipoint – pozwala jednocześnie podłączyć do słuchawek Twins Elite dwa urządzenia (np. telefon i laptop). Przyciski zapewniają responsywną i wygodną kontrolę. Z łącznym czasem odtwarzania wynoszącym 29 godzin i czasem odtwarzania na jednym ładowaniu wynoszącym 9 godzin, nie trzeba martwić się o ciągłe ładowanie słuchawek. Już 15 minut ładowania gwarantuje 4 godziny odtwarzania.

W zestawie z dousznymi słuchawkami Twins Elite otrzymujemy 3 rozmiary miękkich końcówek silikonowych, dopasowujących się idealnie do ucha. Odporne na zachlapania klasy IPX4, obsługują bezprzewodowe ładowanie. Model Twins Elite jest dostępny w czterech najbardziej wyrafinowanych kolorach: Storm Grey (ciemnoszary), Silky Sand (złoty), Dive Blue (niebieski) i Deep Mauve (ciemny, śliwkowy fiolet).

Twins Elite Fresh ‘n Rebel  w maju 2023 będą dostępne do kupienia w najlepszych polskich sklepach z elektroniką. Cena wynosi ok. 619,90 zł. Więcej informacji na https://www.freshnrebel.com

Twins Elite w skrócie:

 • Adaptive Hybrid ANC
 • Personal Sound (przez Audiodo™)
 • Aplikacja Personal Sound z testem słuchu i equalizerem
 • Mikrofony ENC z technologią beamformingu
 • Przyciski do sterowania
 • Połączenie Bluetooth multipoint
 • Tryb dźwięku otoczenia
 • Wykrywanie w uchu (auto pauza)
 • Łączny czas odtwarzania wynoszący 29 godzin
 • Czas odtwarzania na jednym ładowaniu wynoszący 9 godzin
 • 15-minutowe szybkie ładowanie = 4 godziny odtwarzania
 • Bezprzewodowe ładowanie
 • Odporność na zachlapania klasy IPX4
 • Obsługa asystenta głosowego

ip

fot. materiały Fresh 'n Rebel

Słowa kluczowe: specyfikacja, funkcje, Adaptive Hybrid ANC i ENC
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Klimatyzacja samochodowa - kilka zasad, ktÃłre przedłuÅźą jej Åźywotność
Klimatyzacja samochodowa - kilka zasad, które przedłużą jej żywotność

Przed nami gorące dni, a więc sprawna klimatyzacja w samochodzie może okazać się konieczna.

Magic: the Gathering - poradnik do gry karcianej

Na czym polega popularna karcianka?

RFID
Jak zaoszczędzić dzięki nowoczesnej technologii RFID?

Dzięki stale rozwijającym się technologiom i wszechobecnej już digitalizacji można zaobserwować dużo rozwiązań technologicznych i informatycznych, które ułatwiają pracę w wielu sektorach. Jednym z tych rozwiązań jest właśnie technologia RFID.

Polecamy
The Investigation
The Investigation - wciągająca gra kryminalna do nauki angielskiego

To towarzyska gra, w której z pomocą trafnych pytań należy rozwiązać zagadki kryminalne, ćwicząc myślenie logiczne oraz doskonaląc język angielski.

Polecamy
Ostatnio dodane
Klimatyzacja samochodowa - kilka zasad, ktÃłre przedłuÅźą jej Åźywotność
Klimatyzacja samochodowa - kilka zasad, które przedłużą jej żywotność

Przed nami gorące dni, a więc sprawna klimatyzacja w samochodzie może okazać się konieczna.

Magic: the Gathering - poradnik do gry karcianej

Na czym polega popularna karcianka?

Popularne
Magic: the Gathering - poradnik do gry karcianej

Na czym polega popularna karcianka?