Na Żywca - Facet

Jak Peter Schmeichel świnkę zapładniał
Jak Peter Schmeichel świnkę zapładniał

Były bramkarz m.in. Machesteru United i Brøndby IF nie jest już aktywnym futbolistą. Zajmuje się teraz „brudną robotą" - zapładnianiem świń, wypychaniem zwierząt i sortowaniem śmieci na rosyjskim wysypisku śmieci.

John Cleese a sprawa pcimska
John Cleese a sprawa pcimska

Jeden z założycieli grupy Monty Python, John Cleese może odwiedzić w lipcu Pcim, by promować tą miejscowość. Komikowi pomysł ten bardzo się spodobał i zadeklarował już, że przy okazji kręcenia kolejnej reklamy BZ WBK z chęcią przyjedzie do gminy.

New Yorker - nowy sklep w Bydgoszczy
New Yorker - nowy sklep w Bydgoszczy Bydgoszcz

W środę, 23 kwietnia, 2008 oferująca kolekcję dla młodych ludzi firma New Yorker otwiera nowy sklep w Centrum Handlowym Focus Park w Bydgoszczy. Na powierzchni 840 metrów New Yorker zaprezentuje modę, piękno i styl życia.

Zniuchali kasę?
Zniuchali kasę?

Niektórzy pracują głową, niektórzy siłą własnych mięśni, a inni zarabiają na chleb swoim nosem. I biznes ten może być całkiem opłacalny.

Trzy dni tylko dla mężczyzn
Trzy dni tylko dla mężczyzn Wrocław

Cartingi, skoki na spadochronie, paintball, wspinaczka skałkowa... 22 kwietnia startuje po raz pierwszy we Wrocławiu „fenoMEN 2008" - cykl bezpłatnych warsztatów przeznaczonych tylko dla facetów.

Pizza.com poszła za 2,6 mln dolarów
Pizza.com poszła za 2,6 mln dolarów

Przez kilkanaście lat utrzymywał domenę pizza.com, nie wiedząc, ile naprawdę jest warta.

10 największych wpadek biznesowych w historii
10 największych wpadek biznesowych w historii

Jak można wyrzucić kilka miliardów dolarów w błoto? Można sprzedać system operacyjny DOS, można za bezcen oddać Alaskę czy za garść świecidełek Manhattan. Miesięcznik „Forbes” przygotował listę dziesięciu największych i najbardziej kosztownych wpadek biznesowych w historii.

Najlepsze filmowe bitwy
Najlepsze filmowe bitwy

Portal askmen.com przygotował ranking najlepszych scen filmowych w historii kina. Takich, „które przyprawiają o palpitację serca i powodują, że twoja szczęka opada bardzo nisko”.

35 lat telefonu komórkowego
35 lat telefonu komórkowego

Jeśli masz mniej niż 35 lat, to jesteś młodszy od swojej komórki. 35 lat temu Martin Cooper zaprezentował przedmiot, z którego dziś korzystają setki milionów osób na całym świecie.

Żywa legenda K-1 w Polsce
Żywa legenda K-1 w Polsce

6. kwietnia gościem warzawskiej Hali Torwar będzie zwycięzca blisko 100 walk, wielokrotny Mistrz Świata K-1 - Ernesto Hoost. Spotkanie odbędzie się w ramach Europe Max 2008 GP.

Ostatnio dodane
fot. Pixabay.com
Self Storage idealnym zamiennikiem strychu

Co zrobić z rzeczami ze strychu podczas remontu?

Wynajem aut - jak tanio i bezproblemowo wynająć samochÃłd?
Wynajem auta - jak tanio i bezproblemowo wynająć samochód?

Zobacz, jak tanio wynająć samochód.

Kupony i kody rabatowe