Na Żywca - Facet

Brak zdjęcia
W słuchawkach na uszach

Jakież było moje zdziwienie gdy zamiast wielkiego, spoconego sprzedawcy frytek spod Częstochowy, którego spodziewałem się ujrzeć - zobaczyłem dwie młode dziewczęta.

Brak zdjęcia
Seks na polach buraczanych

Wszystkim znana gazeta ogłosiła, że posłowie Samoobrony dawali pracę za seks. Posłanki ponoć również... A media zamiast stosujących mobbing zohydzić i w niebyt strącić...

Brak zdjęcia
Z instynktem nie wygrasz

Dawno dawno temu, kiedy kły miały jaja (albo odwrotnie) samica człowieka wybierała na swojego partnera najsilniejszego spośród samców.

Brak zdjęcia
Samotność kibica

Gdyby można porównać Mistrzostwa Świata w jakiejkolwiek męskiej dyscyplinie drużynowej do czegokolwiek, to cokolwiek by tego porównania nie wytrzymało.

Brak zdjęcia
Do kogo wzdychają Polki?

Wiem, wiem - miało być o uwodzeniu kobiet, reperowaniu męskiego ego i innych niezwykle ważnych dla każdego faceta kwestiach...

Brak zdjęcia
Nudny jest ten cały “seks”

Cokolwiek by nie było przyczyną, skutek jest jasny – porno przestało mnie zajmować, straciło cały charkater i żadnej ekscytacji z niego nie czerpię.

Brak zdjęcia
Żeby facet facetem był

Drodzy bracia! Celem niniejszego, jak również kilku następnych felietonów mojego autorstwa, będzie szeroko pojęta – „insurekcja męskiego ego ”.

Brak zdjęcia
Patent na kobiety

Nie wiem jak być facetem, ani jak rozgryźć kobietę. Gdybym to wiedział, na pewno nie zajmowałbym się pisaniem felietonów...

Brak zdjęcia
Podejście do podejścia

Jak powszechnie wiadomo, każdy facet musi w swoim życiu – postawić dom, zasadzić drzewo, spłodzić syna i... choć raz zostać spławionym przez dziewczynę.

Polecamy
Ostatnio dodane
Jak nie przepłacić jeÅźdząc autem?
Jak nie przepłacić podróżując na 4 kółkach?

Sprawdź, gdzie szukać najtańszych ofert na przejazdy i jak zaoszczędzić na paliwie.

Popularne
#Aitane - wirtualna influencerka podbija media społecznościowe

Zobaczcie fenomen 25-letniej modelki z Barcelony, która nie istnieje naprawdę.