Adrenalina - Facet

46 pięter, 908 schodów - nowe wyzwanie K. Herby

2010-05-17 11:11:13

Krystian Herba znany ze swojego występu w programie Mam talent oraz z  tego, iż skacząc rowerem po schodach zdobywa najwyższe budynki w Polsce znów zamierza pokonać granice ludzkich możliwości.

Po 30 piętrach (785 schodów – 19 min. 15 s.) Pałacu Kultury – najwyższego budynku w Polsce oraz 44 piętrach (859 schodów 26 min. 9 s.) hotelu InterContinental – jednego z najwyższych hoteli w Europie -  przyszedł czas na kolejne wyzwanie. Tym razem zamierza pokonać w sumie 46 pięter najwyższego budynku na Śląsku.

Próba będzie podzielona na 2 etapy: najpierw Krystian wskoczy na 16 piętrowy segment budynku, później zjedzie windą na parter i wskoczy na szczyt najwyższej - 30 piętrowej części wieżowca. Trudność wyzwania polega na tym, że Krystian przez cały czas trwania wyczynu nie będzie się mógł podpierać się nogami ani rękami o podłoże czy ściany. Również podczas jazdy windą zawodnik musi utrzymać równowagę na rowerze, co przy tak ekstremalnym wysiłku na pewno będzie bardzo trudne.

Krystian ma już ustalony termin zdobywania kolejnego drapacza chmur, jednak to gdzie i jaki to będzie budynek jak na razie owiane jest tajemnicą. Wiadomo, że nie znajduje się on na terytorium Polski i nie jest to Wieża Eiffla. Mimo wielu prób i pomocy polskiej ambasady w Paryżu wciąż nie udało się uzyskać pozwolenia na organizację wydarzenia w najbardziej rozpoznawalnej wieży świata. Krystian uważa, że zdobycie katowickiego Altusa będzie jednak znacznie trudniejsze zarówno pod względem kondycyjnym jak i technicznym niż zdobycie wieży Eiffla, które ma nadzieję, że nastąpi w przyszłym roku.

ip

Słowa kluczowe: krystian herba mam talent Altus katowice rower
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
  • wieza aifle dla turystow i koniec [0]
    kanon
    2010-11-21 05:40:27
    na wiezy eifla nie powinny sie odbywac zadne gupony niech se idiota po lesie skacze.
Zobacz także
Jak zrobić robaki z galaretki?
Jak zrobić robaki z galaretki? [WIDEO]

Glizdy z galaretki na pewno zrobią wrażenie podczas Halloween.

Ciekawostki na temat Halloween
Ciekawostki na temat Halloween

Skąd wywodzi się tajemnicze święto z dynią w tle? Oto ciekawostki na temat Halloween, o których mogliście nie wiedzieć.

11 trafionych prezentÃłw dla kolekcjonerÃłw mocnych wraÅźeÅ„ 11 trafionych prezentÃłw dla kolekcjonerÃłw mocnych wraÅźeÅ„
11 trafionych prezentów dla kolekcjonerów mocnych wrażeń Warszawa

Jeśli nasz solenizant jest osobą spontaniczną, która lubi poczuć od czasu do czasu zastrzyk adrenaliny, to poniżej przedstawiamy listę przykładowych prezentów, których nie zapomni się do końca życia.

Polecamy
Najstraszniejsze miejsca na świecie
Najstraszniejsze miejsca na świecie

Do tych miejsc lepiej nie planuj wycieczki...

Brak zdjęcia
Kuba Błaszczykowski w reklamie Nike

Aż żal, że nie może grać na Euro 2008...

Ostatnio czytane
Najstraszniejsze miejsca na świecie
Najstraszniejsze miejsca na świecie

Do tych miejsc lepiej nie planuj wycieczki...

Brak zdjęcia
Kuba Błaszczykowski w reklamie Nike

Aż żal, że nie może grać na Euro 2008...

Popularne
Piękne bestie
Piękne bestie

Ubrane w czarne peleryny, ze specjalnie tresowanymi do szczucia psami były postrachem dla wycieńczonych więźniarek.

Muay Thai – tylko dla twardzieli
Muay Thai – tylko dla twardzieli

Dozwolone są uderzenia pięściami, nogami, kolanami, a nawet łokciem. Na treningach często „utwardza” się kości piszczeli przy pomocy metalowych prętów.

Polecamy