Osobowości - Facet

#Aitane - wirtualna influencerka podbija media społecznościowe

2023-11-24 11:03:45

W ostatnich latach fenomen influencerów stał się powszechny, a media społecznościowe zapewniają platformę dla osób, które dzielą się swoim życiem, opiniami i stylem. Jednak ostatnio głośno jest o jednym wyjątkowym przypadku - #Aitane to 25-letnia modelka i influencerka z Barcelony, która nie istnieje naprawdę.

O Aitane: 

Historia #Aitane wzbudziła sensację w mediach na całym świecie. Ta wirtualna postać została stworzona przez sztuczną inteligencję (AI) i zdobyła olbrzymią popularność, stając się gwiazdą mediów społecznościowych. Jej wizerunek, styl życia i interakcje z fanami są całkowicie wytworem algorytmów i kreatywności programistów.

Chociaż sama postać #Aitane nie ma ciała ani duszy, jej wpływ jest rzeczywisty. Posiada dziesiątki tysięcy obserwujących na różnych platformach, a jej posty generują zaangażowanie i dyskusje wśród użytkowników. Co więcej, zaczyna ona przyciągać uwagę marek i firm, które chcą wykorzystać jej popularność do promocji swoich produktów.

Sukces #Aitane w świecie mediów społecznościowych stawia jednak pod znakiem zapytania dotychczasowe pojęcie influencera. Czy wirtualna postać może mieć taką samą siłę oddziaływania i wpływu jak prawdziwy człowiek?, czy to oznacza nowy etap dla marketingu w erze cyfrowej?

Wirtualni influencerzy stają się coraz bardziej popularni, a #Aitane jest jednym z najbardziej znaczących przykładów tego zjawiska. Jej historia budzi pytania dotyczące przyszłości mediów społecznościowych, sztucznej inteligencji i sposobu, w jaki odbieramy i angażujemy się w treści online.

Czy #Aitane jest przyszłością influencerstwa? Czy wirtualne postacie staną się dominującym trendem na mediach społecznościowych? Pytania te wydają się być kluczowe, gdyż historia tej sztucznie stworzonej influencerki otwiera drzwi do zupełnie nowego rozdziału w świecie marketingu i społeczności online.

ip
Fot: instagram/fit_aitana/

Słowa kluczowe: AI, #Aitane, Modelka, Sztuna Inteligencja, Media spolecznosciowe, Instagram, wirtualna modelka,
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
#Aitane - wirtualna influencerka podbija media społecznościowe

Zobaczcie fenomen 25-letniej modelki z Barcelony, która nie istnieje naprawdę.

matt rife
Kim jest Matt Rife - komik podbijający Netflixa?

Poznaj szczegóły z życia komika?

TACO
Kim jest Taco Hemingway?

Poznaj bliżej jednego z najpopularniejszych polskich raperów.

Polecamy
The wizard Lizz
Kim jest The Wizard Lizz - influencerka porywająca swoimi filmikami miliony osób na TikToku?

Poznaj bliżej influencerkę inspirującą kobiety na całym świecie.

Zobacz zdjęcia gwiazdy takich filmÃłw "La La Land" i "Śmierć nadejdzie dziś"!
Jessica Rothe - od musicalu do horroru [ZDJĘCIA]

Zobacz zdjęcia gwiazdy takich filmów "La La Land" i "Śmierć nadejdzie dziś"!

Polecamy
Ostatnio dodane
#Aitane - wirtualna influencerka podbija media społecznościowe

Zobaczcie fenomen 25-letniej modelki z Barcelony, która nie istnieje naprawdę.

matt rife
Kim jest Matt Rife - komik podbijający Netflixa?

Poznaj szczegóły z życia komika?

Popularne
"Obserwator czy uczestnik?" Częste pytanie w pracy Fotoreportera

Praca fotoreportera nie sprowadza się jedynie do rejestracji wydarzeń - zwłaszcza gdy tragedia się rozwija, staje przed nieuniknionymi dylematami etycznymi.