Osobowości - Facet

Cristiano Ronaldo aktorem? Piłkarz opowiada o swoich planach na przyszłość

2019-12-30 09:50:29

Pod koniec 2019 r., Cristiano Ronaldo odwiedził Dubaj, w którym otrzymał nagrodę najlepszego piłkarza roku Globe Soccer Awards, przyznawaną przez Europejskie Stowarzyszenie Klubów Piłkarskich Europejskie Stowarzyszenie Agentów Piłkarskich. Podczas wizyty, udzielił też wywiadu, w którym poruszona została kwestia przyszłości piłkarza, gdy ten już zakończy karierę. Jak się okazuje, 5-krotnemu zdobywcy złotej piłki marzy się kariera aktora.

Zobacz też: Filmy o piłce nożnej>>

Kiedy Ronaldo zakończy karierę?

Cristiano Ronaldo to z pewnością jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych graczy w historii piłki nożnej. W trakcie swojej kariery odnosił sukcesy wszędzie gdzie grał - w Portugalii i Sportingu, w Anglii i Manchesterze United, w Hiszpanii i Realu Madryt oraz we Włoszech i Juventusie. Jako kapitan zaś doprowadził do mistrzostwa Europy reprezentację podczas Euro 2016.

Mało kto może pochwalić się taką karierą, jednak piłkarz ma już 34 lata, przez co pytania o zakończenie kariery i plany na przyszłość pojawiają się coraz częściej. Sam Ronaldo nie spieszy się na piłkarską emeryturę, ale wygląda na to, że jest świadom tego, że jest już bliżej końca kariery, niż jeszcze kilka sezonów temu.

CR7 aktorem?

Podczas wywiadu w Dubaju, Cristiano Ronaldo miał stwierdzić, że chce przeżyć jeszcze ponad 50 lat i spróbować w tym czasie wielu nowych rzeczy, takich których jeszcze nie próbował i których musiałby się nauczyć - (...) na przykład, udział w hollywoodzkim filmie. Trzeba by było się jednak do tego dobrze przygotować i umieć dobrze mówić po angielski. Wtedy można dać dobry występ, bez martwienia się o jego jakość. Ciężko mi się martwić pdoczas gdy w piłke, ponieważ przygotowywałem się do tego całe życie. (za: skysports.com).

Filmy z Cristiano Ronaldo

Piłkarzowi na pewno nie można odmówić pewnego doświadczenia przed kamerą. Pomijając liczne sesje zdjęciowe i nagraniowe związane z kontraktami reklamowymi i sponsorskimi, Ronaldo zdarzało się już występować w filmach. Co prawda występował on w nich jako on sam i jeżeli nie był to dokument o jego karierze, były to jedynie role epizodyczne.

Cameo Cristiano Ronaldo możemy zobaczyć chociażby w filmie Gol 3 (2009), natomiast najciekawsze filmy i dokumenty sportowe z jego udziałem to: Ronaldo (2015) oraz José Mourinho. Najlepszy trener na świecie (2010).

KSK

fot. instagram.com/cristiano

źródło: https://www.skysports.com/football/news/11095/11896752/cristiano-ronaldo-says-he-wants-to-become-a-hollywood-actor-when-he-retires:

Słowa kluczowe: Ronaldo, film, CR7, kariera, przyszłość, koniec kariery, wywiad, Juventus, kino
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek na starych zdjęciach z Dancing with the Stars

To właśnie tak poznała się para. Dziś wracają do wspomnień.

Coming out Łukasza Jakóbiaka. Prowadzący kanału 20m2 jest gejem

YouTuber wystąpił jako gość we własnym programie, w rozmowie z Cyprianem Majcherem

Eiza GonzÃĄlez
Seksowna Eiza González opływa złotem na oscarowej imprezie [FOTO]

Piękna aktorka sama wyglądała jak statuetka Oscara!

Polecamy
"Nie muszę już pracować" - Krzysztof Gojdź szczerze o sobie [WIDEO]
"Nie muszę już pracować" - Krzysztof Gojdź szczerze o sobie [WIDEO]

Słynny lekarz zapewnia, że jego dotychczasowe osiągnięcia sprawiają, że mógłby całkowicie zrezygnować z pracy.

Oto Erin Brady - nowa miss USA! (FOTO)
Oto Erin Brady - nowa miss USA! (FOTO)

Stany Zjednoczone mają nową miss! Została nią 25-letnia księgowa z Connecticut Erin Brady!

Ostatnio dodane
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek na starych zdjęciach z Dancing with the Stars

To właśnie tak poznała się para. Dziś wracają do wspomnień.

Coming out Łukasza Jakóbiaka. Prowadzący kanału 20m2 jest gejem

YouTuber wystąpił jako gość we własnym programie, w rozmowie z Cyprianem Majcherem