Adrenalina - Facet

PolsatSport.pl - artykuły, newsy, relacje

2018-11-28 15:17:12

Najlepiej szukać bieżących informacji ze świata sportu w internecie - nie trzeba czekać na określoną godzinę jak w radiu, albo na określony program, jak w telewizji. Można w każdej chwili sprawdzić najnowsze doniesienia, a obecnie internet jest dostępny nie tylko na komputerze, lecz w dowolnym miejscu, gdzie tylko nawiązuje się połączenie - na smartfonie czy tablecie. Stąd przeróżne newsy można szybko przeczytać, czy to wybierając dział sportowy na popularnych portalach, czy też wchodząc ściśle na stronę o sporcie.

Polsat SportNajlepszym miejscem do poszukiwania świeżych newsów, krótkich informacji, długich relacji, transmisji, zdjęć i skrótów, jest portal internetowy Polsatu Sport, który można znaleźć pod adresem www.polsatsport.pl. Strona jest bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze, co przekłada się na duże zainteresowanie nią. Do fanów dołączają kolejne osoby, przyciągnięte licznymi zaletami portalu. Co dokładnie można znaleźć na stronie Polsatu Sport? Jakie działy posiada portal, o jakich sportach opowiada i czym odróżnia się od innych stron sportowych?

Zawsze świeże informacje

Na stronie internetowej Polsatu Sport można znaleźć zawsze najświeższe informacje, dotyczące ważnych wydarzeń sportowych. W efekcie wielu internautów uznaje ten portal za najlepsze źródło wartościowych informacji ze świata sportu - i ciągle na niego zagląda. Informacje zgromadzone są na stronie głównej i na poszczególnych, tematycznych podstronach. Łatwo jest trafić na wyniki spotkań sportowych, sprawdzić program telewizyjny poszczególnych, sportowych stacji, obejrzeć relacje, albo skróty meczu, posłuchać co mają do powiedzenia komentatorzy sportowi w sportowych magazynach, albo poczytać co udostępniają na Twitterze. Informacje stale są aktualizowane, więc już jedno spojrzenie na stronę główną pozwala zorientować się w sytuacji. Kto potrzebuje z kolei konkretniejszych wiadomości, może po prostu kliknąć w poszczególne artykuły, albo przenieść się na specjalne, tematyczne podstrony.

Strona internetowa stacji Polsat Sport, dostępna pod adresem www.polsatsport.pl istnieje od roku 2013. Wystartowała 22 lutego i od razu podbiła serca wielu fanów sportu. Od tego czasu jeszcze się udoskonaliła, a zapewne z czasem zostaną wprowadzone jeszcze kolejne, ulepszające zmiany, żeby iść z duchem czasu i stale odpowiadać na rosnące oczekiwania wymagających czytelników.

Różne dyscypliny sportu

Na stronie głównej portalu Polsat Sport można zauważyć liczne zakładki, pozwalające szybko przenieść się do kolejnych działów. Dostępne są działy WYNIKI, WIDEO, PROGRAM TV, IPLA, E-SPORT, KUP CYFROWY POLSAT, SPORT DLA FIRM, jak również zakładki poświęcone poszczególnym dyscyplinom sportu, ułatwiające przedostanie się na podstronę, która poświęcona jest w całości tylko im.

Główne zakładki to:

- Piłka nożna
- Siatkówka
- Sporty walki
- Moto
- Tenis
- Koszykówka
- Żużel
- Piłka ręczna
- Lekkoatletyka
- Rugby
- Zimowe
- Inne.

Korzystając z działu INNE, można przenieść się jeszcze na dalsze podstrony, poświęcone popularnym sportom.

Zakładki, które można wybrać to:

- Lekkoatletyka
- Podnoszenie ciężarów
- Rugby
- Golf
- Wioślarstwo
- Kajakarstwo
- Kolarstwo
- Pływanie
- Żeglarstwo.

Oczywiście, na stronie głównej znajduje się więcej zakładek - na przykład jeśli akurat w sporcie dzieje się coś ważnego (na przykład trwają Mistrzostwa Świata), pojawia się dodatkowy dział, poświęcony tylko i wyłącznie temu wydarzeniu. Przechodząc zaś ze strony głównej na przykład w dział poświęcony piłce nożnej, można jeszcze później uściślić, o jaką tematykę z tego działu chodzi. Jeśli ktoś poszukuje informacji o Ekstraklasie, Lidze Narodów, albo naszej reprezentacji, może kliknąć w tematyczną zakładkę i wyświetlą mu się jedynie informacje na ten temat.

Liczne możliwości portalu

PolsatSport.pl to portal internetowy, który udostępnia zarówno najświeższe, krótkie newsy, jak i długie relacje z ważnych wydarzeń. Ci, którzy nie mają zbyt wiele czasu na poszukiwania, mogą znaleźć wszystko co najważniejsze w tabelce po prawej, która podzielona jest na 3 działy:

- NAJWAŻNIEJSZE
- NAJNOWSZE
- POPULARNE.

Korzystając z tych działów, można szybko uzyskać najważniejsze wiadomości ze świata sportu. Pod tabelką znaleźć można dział z bieżącymi wynikami - wszystko w skróconej wersji, żeby było jak najbardziej czytelne. Niżej można jeszcze sprawdzić jakie wideo przygotowali twórcy serwisu - mogą to być skróty, relacje, albo wywiady ze sportowcami czy trenerami. W dziale TWITTER można przeczytać, co wrzucają na konto komentatorzy Polsatu Sport. Jeszcze niżej zaś znajduje się dział PROGRAM TV, w którym na stronie głównej na bieżąco umieszcza się informacje co aktualnie trwa na różnych kanałach sportowych. Przechodząc do tego działu (to znaczy korzystając z tematycznej podstrony) można z kolei sprawdzić program na cały tydzień, udostępniany na takich kanałach sportowych jak:

- SPORT PREMIUM 1
- SPORT PREMIUM 2
- SPORT PREMIUM 3 PPV
- SPORT PREMIUM 4 PPV
- SPORT PREMIUM 5 PPV
- SPORT PREMIUM 6 PPV
- POLSAT SPORT
- POLSAT SPORT NEWS
- POLSAT SPORT EXTRA
- POLSAT SPORT FIGHT
- IPLA
- ELEVEN SPORTS 1
- ELEVEN SPORTS 2
- ELEVEN SPORTS 3
- EUROSPORT 1
- EUROSPORT 2
- FIGHT BOX
- EXTREME SPORTS CHANNEL
- TVP SPORT.

Kto jeszcze nie skorzystał z oferty portalu, powinien właśnie tam szukać najświeższych informacji!

Artykuł Partnera

fot. fotolia.com/vchalup

Słowa kluczowe: kanały, oferta, pakiety, dyscypliny
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Sportowa jazda BMW
Sportowa jazda BMW - prezent dla chłopaka na każdą okazję

Sportowa jazda BMW to idealna niespodzianka dla każdego chłopaka, który ceni sobie prędkość, elegancję i mocne wrażenia.

Domowa impreza sylwestrowa
5 tipów na udany Sylwester w domu

Domowa impreza dla kilku osób w ostatni wieczór w roku - co zrobić, aby była udana i żeby później wspominać tę noc pozytywnie?

legendy o potworach
Najstraszniejsze legendy o potworach z różnych kultur

Czego boją się mieszkańcy różnych zakątków świata?

Polecamy
wieczÃłr kawalerski
Pełnia doznań wieczoru kawalerskiego

Gdzie podczas wieczoru kawalerskiego najlepiej szukać mocnych doznań i świetnej zabawy?

Polecamy
Ostatnio dodane
Sportowa jazda BMW
Sportowa jazda BMW - prezent dla chłopaka na każdą okazję

Sportowa jazda BMW to idealna niespodzianka dla każdego chłopaka, który ceni sobie prędkość, elegancję i mocne wrażenia.

Domowa impreza sylwestrowa
5 tipów na udany Sylwester w domu

Domowa impreza dla kilku osób w ostatni wieczór w roku - co zrobić, aby była udana i żeby później wspominać tę noc pozytywnie?

Popularne
"Obserwator czy uczestnik?" Częste pytanie w pracy Fotoreportera

Praca fotoreportera nie sprowadza się jedynie do rejestracji wydarzeń - zwłaszcza gdy tragedia się rozwija, staje przed nieuniknionymi dylematami etycznymi.