Adrenalina - Facet

Freestyle Games w Brnie
Freestyle Games w Brnie

Riderzy z Diverse Extreme Team zdominowali podium Freestyle Games w Brnie. Organizowany przez naszych południowych sąsiadów festiwal sportów ekstremalnych łączył w sobie kilka dyscyplin, między innymi FMX, Dirt MTB, Park BMX, rolki, oraz deskę.

Miejsca, gdzie przyda Ci się Biblia
Miejsca, gdzie przyda Ci się Biblia

- Jeśli się tam wybierasz, nie zapomnij kamizelki kuloodpornej, zastrzyków przeciwko malarii i Biblii - radzi portal askmen.com, który przygotował listę dziesięciu miejsc - piekieł na ziemi.

Maroko 2008 - wysoko i blisko
Maroko 2008 - wysoko i blisko Kraków

Jest ich czworo. Są młodzi, mają głowy pełne pomysłów i ogromne pragnienie poznawania świata. Kochają sport i góry, pływają na kajakach i urzeczywistniają marzenia. Właśnie wybrali się na wyprawę do Maroka, a w kwietniu organizują spływ kajakowy na Rospudzie. Nie potrafią się nudzić, są zawsze aktywni i nie boją się ludzi. Dlatego żadna wyprawa im nie straszna, a odkrywanie tego co nieznane stało się ich pasją.

Poznań powalczy z Resztą Polski w Muay Thai & K-1
Poznań powalczy z Resztą Polski w Muay Thai & K-1 Poznań

29 marca Poznań będzie gościł najlepszych polskich zawodników Muay Thai & K-1 na meczu pomiędzy zawodnikami trenującymi w poznańskich klubach a reprezentacją „Reszty Polski".

Polatali w stanie nieważkości
Polatali w stanie nieważkości

Maxmisja – maxymalnie lekki lot bezgrawitacyjny Pepsi Max i Onet.pl dobiegła końca. Załoga, w której składzie znalazł się znany dziennikarz Marcin Prokop, odbyła lot bezgrawitacyjny w Las Vegas i szczęśliwie wróciła do domu.

Już nie pójdziemy w kamasze?
Już nie pójdziemy w kamasze?

Radio RMF FM podało, że Platforma Obywatelska chce zawiesić od przyszłego roku obowiązek poboru do wojska.

Elitarny oddział armii amerykańskiej w Multikinie
Elitarny oddział armii amerykańskiej w Multikinie Gdańsk

W najbliższą sobotę, 10 listopada, w późnych godzinach wieczornych w gdańskim Multikinie zostanie rozegrany turniej na najnowszej wersji gry, opracowanej przez autora powieści sensacyjnych Toma Clancy’ego: „Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter 2”.

Po Muay Thai nie tylko do Tajlandii
Po Muay Thai nie tylko do Tajlandii

Choć historia Muay Thai zaginęła wraz ze splądrowaniem przez wojska birmańskie Królestwa Ayuddhaya, nie ulega wątpliwości, że ten styl walki pochodzi z Tajlandii i pozostaje związany nieodłącznie z kulturą tego kraju.

Zabawy z bronią
Zabawy z bronią

Broń palna ma w sobie magnetyczną moc. Powiedzmy wprost: wiele osób nachodzi nieraz ochota, by złapać za spluwę i przy jej pomocy wymierzyć sprawiedliwość.

Konfrontacje Sztuk Walki już 15 września!
Konfrontacje Sztuk Walki już 15 września! Wrocław

15 września szykuje się prawdziwa gratka dla prawdziwych mężczyzn. Do Wrocławia zjadą się przedstawiciele ośmiu najbardziej znanych stylów walki na świecie!

Ostatnio dodane
Największa impreza motoryzacyjna w Polsce potrwa do 8 kwietnia 2018 roku.
Poznań Motor Show 2018 wystartowało! [FOTO]

Największa impreza motoryzacyjna w Polsce potrwa do 8 kwietnia 2018 roku.

Camping dla wygodnickich: Na czym polega „Glamping”?
Camping dla wygodnickich: Na czym polega „Glamping”? Warszawa

Słowo „glamping” zawdzięcza swoją egzystencję osobom, które co prawda lubią spędzać czas wolny na świeżym powietrzu z dala od ośrodków miejskich,

Kupony i kody rabatowe