Na Żywca - Facet

Jak firma może wykorzystać self storage?

2018-09-19 12:20:47

Firmy borykają się często z różnymi problemami. Jednym z nich jest sposób gospodarowania przestrzeni na terenie przedsiębiorstwa. Zdarza się, że z wielu powodów, zwłaszcza ze względu na przyrost dokumentów, miejsca dla pracowników zaczyna brakować, dlatego warto pomyśleć o rozwiązaniach.

Self storage może być rozwiązaniem na zmagazynowanie wielu rzeczy należących do firmy.Problem z przechowywaniem rzeczy

Firma jest zmuszona zbierać i archiwizować dokumentację opisującą relację z pracownikami i innymi przedsiębiorstwami. Niestety, w siedzibie nie zawsze jest miejsce, aby w nieskończoność katalogować różne "papiery". Podobnie sprawa ma się z meblami - podczas remontu biur lub innych pomieszczeń trzeba je gdzieś przenieść, aby ich nie zniszczyć lub przechować do czasu, gdy staną się potrzebne. Z taką samą sytuacją spotkamy się również przy nadwyżce towaru spowodowanej zbyt dużym zamówieniem.

Self storage

Wszystkie powyżej wymienione przypadki można rozwiązać w prosty sposób. Wystarczy zainwestować w self storage, czyli samoobsługowe magazyny do wynajęcia. Jest to bardzo tanie rozwiązaniem, dzięki któremu uzyskamy nową przetrzeń dla rzeczy, które zalegają na terenie firmy, ale nie chcemy ich wyrzucać. Idealnie nadadzą się do przechowania mebli, dokumentów, a nawet pojazdów.

Dowolny czas wynajmowania

Plusem self storage jest nie tylko niska cena, ale również możliwość wynajęcia magazynu na dowolny okres. Dzięki temu nie trzeba się martwić o znalezienie miejsca dla nadwyżek towaru, jeśli prowadzimy firmę handlową.

Dostęp całodobowy

Przestrzenie magazynowe w ramach usługi self storage dostępne są całodobowo, co oznacza, że możemy w każdej chwili sięgać do przechowanych rzeczy. Nie musimy się martwić także o ich bezpieczeństwo, ponieważ tereny, na których znajdują się wynajęte powierzchnie, są monitorowane i chronione przed niepowołanymi wejściami.

Gdzie szukać self storage?

Ofertę magazynów samoobsługowych znajdziemy na stronie Magazyny.MobilneKontenery.pl. Firma zapewnia w tej sytuacji wszystkie udogodnienia wymienione powyżej, czyli atrakcyjną cenę wynajmu magazynów, czas umowy dostosowany do potrzeb klienta, bezpieczeństwo towaru i całodobową dostępność.

Artykuł powstał dzięki firmie MobilneKontenery.pl.

PW

fot. MobilneKontenery.pl

Słowa kluczowe: Mobilne kontenery, self storage, magazyny, przechowalnia, wynajem, przetrzeń, nadwyżka towaru, firma
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
 • polecam [0]
  arek
  2019-09-22 16:00:11
  jak najbardziej polecam self storage jako dodatkowa przestrzeń dla firm.jestem menagerem w restauracji z letnim ogródkiem i ostatnio wynajęliśmy pomieszczenie w Less Mess Storage i będziemy tam trzymać przez zimę meble z ogródka. do tej pory każdy z pracowników trzymał po prostu po jakimś stole czy kilku krzesłach w swoim prywatnym garażu, ale usłyszałem w radio reklamę i mnie natchnęło, że to zdecydowanie lepszy pomysł
 • r [0]
  Remik
  2019-09-12 16:30:14
  Podpisuje się pod less mess
 • Martuśka była [0]
  Martuska
  2019-09-05 17:56:46
  Można rezerwowac online super rabaty zawsze Less Mess Storage!!!
 • LM [0]
  50
  2019-09-05 15:33:43
  Polecam Self Storage- LESS MESS
 • K_A [0]
  Kaja
  2019-08-30 17:55:02
  Polecam less messa, maja ciekawe promocje i cennik na stronie!!!!
 • idealne na czas remontu [0]
  Paweł M.
  2019-03-19 14:32:19
  To dobre rozwiązanie na czas remontu, aby schować rzeczy. Przechowanie mebli w Less Mess mocno usprawniło nam prace remontowe
 • Less Mess [0]
  Paweł M.
  2019-02-04 15:42:32
  Self Storage to świetny pomysł. Sam korzystam z usług Less Messa i jestem naprawdę zadowolony. Niestety mam małe mieszkanie, więc taka dodatkowa komórka to świetne rozwiązanie
Zobacz także
Jak nie przepłacić jeÅźdząc autem?
Jak nie przepłacić podróżując na 4 kółkach?

Sprawdź, gdzie szukać najtańszych ofert na przejazdy i jak zaoszczędzić na paliwie.

Prezent na dzień ojca

Sprawdź, co możesz podarować na dzień ojca, który wypada 23 czerwca.

Polecamy
Jak nie przepłacić jeÅźdząc autem?
Jak nie przepłacić podróżując na 4 kółkach?

Sprawdź, gdzie szukać najtańszych ofert na przejazdy i jak zaoszczędzić na paliwie.

Podróż samochodem - jak przygotować się do wyjazdu?

O tym powinieneś pamiętać, zanim wyruszysz autem na wakacje.

Ostatnio dodane
Jak nie przepłacić jeÅźdząc autem?
Jak nie przepłacić podróżując na 4 kółkach?

Sprawdź, gdzie szukać najtańszych ofert na przejazdy i jak zaoszczędzić na paliwie.

Popularne
"Obserwator czy uczestnik?" Częste pytanie w pracy Fotoreportera

Praca fotoreportera nie sprowadza się jedynie do rejestracji wydarzeń - zwłaszcza gdy tragedia się rozwija, staje przed nieuniknionymi dylematami etycznymi.