Osobowości - Facet

Niesamowity magik zaskoczył jurorów brytyjskiego Got Talent! Zobaczcie szokujący występ [WIDEO]

Magik w brytyjskim "Got Talent"

2018-04-16 14:27:42

Talent show zdecydowanie podbiły serca widzów na całym świecie. Również do Polski dotarły programy, które odkrywają niezwykłe osobowości oraz ich talenty, które naprawdę zaskakują. W brytyjskiej edycji programu "Got Talent" często można spotkać uczestników, którzy posiadają przeróżne umiejętności, które potrafią szokować nawet jury. Do takiego właśnie zdarzenia doszło podczas jednego z najnowszych odcinków "Got Talent" w Wielkiej Brytani, gdzie pewien magik totalnie poraził widzów swoim występem. Jury było tak bardzo zszokowane niezwykłym talentem uczestnika, że bez wahania przepuściło go do półfinału. Zobaczcie szokujący występ Marca Spelmanna!

Simon Cowell

Wzruszający występ brytyjskiego magika

W telewizji bardzo dobrze sprzedają się wzruszające, prawdziwe historie. Magiczny występ Marca Spelmanna, połączony z opowieścią, która zdecydowanie łapie za serce był przepustką do kolejnego etapu programu. Niezaprzeczalny talent oraz niezwykłość jego show spowodowało, że filmik bije rekordy popularności w internecie.

gol

fot. screen YT

Słowa kluczowe: Marc Spelmann, Got Talent, Mam Talent
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
Nie uczę sztuki zaliczania panienek
Nie uczę sztuki zaliczania panienek

Damian prowadzi szkołę uwodzenia. Chociaż sam, jak wyznaje, nie lubi słowa „uwodzenie". Woli mówić o „budowaniu pozytywnych relacji z kobietami".

Najgorętsza dziennikarka sportowa świata
Najgorętsza dziennikarka sportowa świata

A u nas tylko Borek, Szpakowski, Szaranowicz, Borek, Szpakowski, Szaranowicz, Borek, Szpakowski Szaranowicz...

Ostatnio dodane
Kupony i kody rabatowe