Na Żywca - Facet

Trendy T-Shirt Konkurs
Trendy T-Shirt Konkurs

Time Trend organizuje konkurs dla młodych projektantów na projekt najfajowszej koszulki, oddającej charakter i wizerunek nowej sieci.

Brak zdjęcia
DlaFaceta otwiera wrota Wrocław

"Wyginęli? Przecież to nie były mamuty", powiedział Maksymilian Paradys w filmie "Seksmisja". Dział dlaFaceta - podobnie jak bohaterowie obrazu Juliusza Machulskiego - również był ostatnio pogrążony w hibernacji

Brak zdjęcia
Cała ćwierćprawda o Walentynkach

Nie w tym jednak rzecz, że Walentynki są importowane; cóż z tego. Inny ich aspekt jest ciekawy. Potencjał kreacyjny mianowicie.

Brak zdjęcia
Pod osłoną nocy

Walentynki już tuż tuż. Nie żebym wyczekiwał na to przesłodzone do granic możliwości święto z kalendarzem w prawej, a różyczką w lewej dłoni.

Brak zdjęcia
Wojna płci

To jedyny plus dyskryminacji – wyposażenie mężczyzn w przesadną chuć, butelkę i twardą rękę po to, by ukryć infantylizm zupełny.

Brak zdjęcia
Zima Dr Jekylla i Mr Hide’a

Wszystko wskazuje na to, że zima jednak nas dopadnie. Muszę przyznać, iż należę do tej licznej grupy osób, która nie jest tym faktem specjalnie zachwycona.

Brak zdjęcia
Jak napisać kobietę

Przedstawicielki płci piękniejszej są dla Chinaskiego dostarczycielkami doznań fizycznych. Często marnych, impotentnych, czasem tylko udanych.

Brak zdjęcia
Nigdy więcej

Sylwester już za nami. Przed nami - dwanaście miesięcy nieudanych prób wprowadzenia w życie postanowień noworocznych, którymi nieopatrznie się obarczyliśmy.

Brak zdjęcia
Kobieta mojego życia

Mam znajomego, który kobiety swojego życia spotyka średnio raz na tydzień. Inny nigdy jeszcze takiej nie poznał, choć się stara o czym mogą zaświadczyć wszyscy

Brak zdjęcia
W słuchawkach na uszach

Jakież było moje zdziwienie gdy zamiast wielkiego, spoconego sprzedawcy frytek spod Częstochowy, którego spodziewałem się ujrzeć - zobaczyłem dwie młode dziewczęta.

Ostatnio dodane
Idealne przekÄ…ski do meczu
Idealne przekąski do meczu

Zobacz, jakie przekąski idealnie komponują się z oglądaniem meczu!

Tanie kierunki na wakacje - te opcje warto rozwaÅźyć!
Tanie kierunki na wakacje - te opcje warto rozważyć!

Wielkimi krokami nadszedł czas urlopów i wakacyjnych wyjazdów.

Kupony i kody rabatowe